Skocz do zawartości

Jak założyć przewody wysokiego napięcia z cewki na świece w kolejności z której cewki???


Rekomendowane odpowiedzi

może masz dobrze założone kable WN ale odwrotnie podłączone cewki- wiele razy to widziałem. Tzn kable z lewej cewki są podpięte do prawej i na odwrót. Czy kable są na tyle długie by można było je zamienić?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie masz go od zimy , tak ? Odpalałes sobie na chwilę w garażu ?

Fundamentalne pytanie - po co grzebałes , co się działo że musiałeś ?

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie masz go od zimy , tak ? Odpalałes sobie na chwilę w garażu ?

Fundamentalne pytanie - po co grzebałes , co się działo że musiałeś ?

 

Znaczy sie masz go od zimy , tak ? Odpalałes sobie na chwilę w garażu ?

Fundamentalne pytanie - po co grzebałes , co się działo że musiałeś ?

hej bo po trzech dniach juz niechciał palic

 

Jeśli iskra jest "słaba" np. czerwona moduł jest do naprawy a według mnie prędzej rozrząd przeskoczy niż moduł albo suche cewki padną...

 

witam wszystkich iskra jest błękitna ale ledwo co widac rozząd raczej ok? bo napinacz ledwo wcisnięty cewki wymieniłem zaraz jak przestał palic zmienilem przewody zasilające cewki kazda ma zasilanie i impuls zmodułu kable tez próbowalem przełozyc chyba ze ten moduł ale moduł jak szlak trafi to chyba na amen a jak tam lecom te cechy na rozżądzie gpz 1000 rx moze ktos podpowie bo nie rozbierałem jesz tego moto narazie dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe w jakisposób przestawał palić ? Odpaliłes w garażu na pare minut i na drugi dzień nie chciał zapalić ? Jesli tak to zorganizuj sprawne świece albo elektrody swoich potraktuj opalarką elektryczną na max przez 15 minut z głowica opalarki przy samych elektrodach (mają zbieleć ).

Przez 3 dni to nawet w zdychającej głowicy na odwal się ustawione luzy nie powinny zniknąć no chyba że akurat trafiłes na "dedlajn" ale tak odrazu ...? ;]

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe w jakisposób przestawał palić ? Odpaliłes w garażu na pare minut i na drugi dzień nie chciał zapalić ? Jesli tak to zorganizuj sprawne świece albo elektrody swoich potraktuj opalarką elektryczną na max przez 15 minut z głowica opalarki przy samych elektrodach (mają zbieleć ).

Przez 3 dni to nawet w zdychającej głowicy na odwal się ustawione luzy nie powinny zniknąć no chyba że akurat trafiłes na "dedlajn" ale tak odrazu ...? ;]

witam tak jak mówisz odpalałem na moment jeden drugi na trzeci odpalił go syn ponoc odpalił ale strzelił w komin i puzniej juz niechciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,witam wszystkich w końcu odpaliłem bestie mojego rx z góry dzieki za pomoc a szczególnie janosikowi bo jego podpowiedz byla trafna w100% okazalo sie ze to swiece nowe ale do dupy powód krotki czas odpalania wypaliłem je na kuchęce gazowej az do czerwonosci wyczyscilem przedmuchałem i odpalił jeszcze raz dzieki za uratowanie od wizyty u mechanika na którego i tak mnie nie stać -pamiętajcie nawet najlepszym w danej kategorii pilot lekarz czy mechanik może się przytrafic cos co ich pokona tak jak w moim przypadku a miałem motocykli ze 20 tylko i nie mniej samochodów a u mechanika bylem 2 razy z moim pierwszym maluchem w ciągu 45 lat mojego istnienia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...