Skocz do zawartości

może was zainteresuje


Rad8k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ku przestrodze ! Jako były posiadacz Hondy CBR 600RR
Ponieważ startuje sezon motocyklowy warto pomyśleć o swojej maszynie i zastanowić się jakie sytuację mogą nas spotkać na drodze.
Jeżdżąc Hondą CBR 600RR doświadczyłem, że każdy kilometr na motocyklu to ogromne ryzyko, zwłaszcza dla "świeżych" motocyklistów.
Na drodze możemy się spotkać z agresywnym zachowaniem innych uczestników drogi, kiepską nawierzchnią, nie kontrolowaną utratą panowania nad motocyklem [shimmi], i inne ...
Wszystkie te zdarzenia narażają nas na uszkodzenia własnego ciała oraz naszej maszyny. Sam miałem możliwość się o tym przekonać, niestety nie posiadałem wcześniej stosownej wiedzy oraz ubezpieczenia AC.
Dlatego nakłaniam wszystkich do zastanowienia się czy nie lepiej przenieść odpowiedzialność finansową za uszkodzenie maszyny lub uszkodzenia własnego ciała na TU?
Jeżeli chcesz się ustrzec od kosztownych konsekwencji "ŚLIZGU" lub wypadku skontaktuj się ze mną, profesjonalnie doradzę jak zabezpieczyć się od nieprzewidzianych zdarzeń losowych na drodze, pomagam przy uzyskaniu należnych świadczeń z tytułu ubezpieczenia!
Radosław Połetek 784-139-654
[email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz się ustrzec od kosztownych konsekwencji "ŚLIZGU" lub wypadku skontaktuj się ze mną, profesjonalnie doradzę jak zabezpieczyć się od nieprzewidzianych zdarzeń losowych na drodze, pomagam przy uzyskaniu należnych świadczeń z tytułu ubezpieczenia!

Radosław Połetek 784-139-654

[email protected]

 

 

mam zawsze obawy o profesjonalną poradę sprzedawcy jednej oferty:

 

"Oferuję rozwiązania finansowe firmy Allianz, (...)

Zapraszam do kontaktu 784-139-654 Radosław Połetek"

 

przeniosłem do reklamy, chociaż za tak ordynarny spam powinno się znaleźć w koszu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dało się UCZCIWIE napisać, że masz ofertę do sprzedania - tylko walić ściemę, jakbyś miał tu do czynienia ze stadem skretyniałych cymbałów?! nie razi mnie sprzedawanie usług, tylko ordynarna ściema

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim celem było zainteresowanie tematyką ubezpieczeń AC, która w przypadku motocykli nie jest popularna ponieważ mało kto wie że taka możliwość istnieje, w przeciwieństwie do OC, które jest obowiązkowe.

A taka niewiedza nie wynika z tego że ktoś jest "skretyniałym cymbałem" tylko z faktu przerostu informacji. Aby kogokolwiek zainteresować tym co się ma do powiedzenia trzeba sprawić aby powstało zaciekawienie tematem. A uważam że mało kto wie że w ramach ubezpieczenia AC ma możliwość ubezpieczyć gmole, owiewki ,szyby , kufry ,pozostałe elementy motocykla.

Tak wiec nie uważam mojego posta za ofertę sprzedaży ponieważ nie podaję warunków , ceny , dostępności.

Jeżeli kogoś temat ubezpieczeń nie interesuje to go po prostu pomija, a jeżeli się zainteresuje to może się ze mną skontaktować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...