Skocz do zawartości

Honda mbx 80 (HC04)


Pablo Stegna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Honde mbx 80 z 1989r, i mam pytanie gdzie są i jak zdjąć bolokady w tym motorku??

Hania na 6-biegu osiaga ok 80km/h bez trudu a +/- 90 przy ciśnięciu jej oraz wpełnym położeniu sie baku. Motorek ma nie cale 15 tys przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągniesz. Ja miałem taką z 1982 roku ze dwanaście lat temu.

 

Jak chcesz mieć większą moc to tak:

Wywalasz plastikową podkładkę między gaźnikiem a membraną

Odchylasz listki w membranie aby zwiększyć maksymalny przepływ paliwa

Zakładasz większą dyszę w gaźniku lub najlepiej większy gaźnik.

Robisz dziury w oryginalnej obudowie filtra filtrze powietrza lub zakładasz stożek.

Wydech też trochę dławi, z końcówki można wyjąć dławik ale efekty da dopiero wymiana na akcesoryjny.

Można pobawić się również przełożeniami.

 

Jak zrobisz te wszystkie rzeczy i idealnie to zestroisz to ze 110km/h powinieneś osiągnąć ale spalanie wzrośnie i chyba ogólnie nie warto się w to bawić.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągniesz. Ja miałem taką z 1982 roku ze dwanaście lat temu.

 

Jak chcesz mieć większą moc to tak:

Wywalasz plastikową podkładkę między gaźnikiem a membraną

Odchylasz listki w membranie aby zwiększyć maksymalny przepływ paliwa

Zakładasz większą dyszę w gaźniku lub najlepiej większy gaźnik.

Robisz dziury w oryginalnej obudowie filtra filtrze powietrza lub zakładasz stożek.

Wydech też trochę dławi, z końcówki można wyjąć dławik ale efekty da dopiero wymiana na akcesoryjny.

Można pobawić się również przełożeniami.

 

Jak zrobisz te wszystkie rzeczy i idealnie to zestroisz to ze 110km/h powinieneś osiągnąć ale spalanie wzrośnie i chyba ogólnie nie warto się w to bawić.

Tylko napisz jak rozkrecić ten kruciec, poniewaz jest tam sruba serwisowa i mozna ja tylko dokrecic ale nie odkrecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...