Skocz do zawartości

KTM 200, 125, 250 Czy mogę się przejechać


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym wątku zakładam temat?

Może jest ktoś w Małopolsce albo w Śląskim kto byłby tak uprzejmy użyczyć mi na sekunde motoru żebym się przysiadł, przejechał, ogólnie zobaczyć sprzęta na żywo?

Jestem z Zakopanego i mogę gdzieś podjechać...

Myślę o zakupie KTM EXC 200, może 125,a może 250 - wszystko raczej 2T

 

Mail do mnie [email protected]

tel. 606 dwa 18 3 dwa 1

Edytowane przez ignac12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wcześniej jeździłem na dużych klockach -> Transalp (nie w terenie) -> Afryka (nie w terenie) -> XR400R (próbowałem w terenie ale dla mnie za ciężki) -> teraz KAT - narazie jeżdżę delikatnie, zrywna bestia, pazury pokazuje na wyższych obrotach, zawieszenie "kosmiczna bajka" zawieszenie zrobiło na mnie największe wrażenie, biegi krótkie i szybkie (ale o tym już pisali koledzy w innych postach).

Ogólnie mocy ma dość przy mojej wadze 72kg, z ciuchami na pewno więcej.

Dałem 29.000

Edytowane przez ignac12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już byłem na jeździe próbnej - na własnym EXC 200 :)

Miód maszyna, coś czuję że dużo błota przekopie zanim ogarnę sprzęta.

Pozdrawiam!

 

 

Gratuluję nowego nabytu:)

 

Polecam jak najszybciej zainwestować w osłonę dyfuzora, bo na kamieniach szybko będzie płacz:)

Do jazdy po twardym trudnym terenie radzę spróbować rozłączenia kabla od modułu - łagodniej oddaje moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osłony dyfuzora - już zamówiłem bo dyfuzor wgiąłem na pierwszej przejażdżce :))

Teren do jazdy? Miałem mocną zagwózdkę gdzie ja mogę jeździć, ale uprzejmi koledzy pokazali super teren, do TPN w ogóle nie wjeżdżamy.Wiadomo że ludzie chodzą wszędzie więc po prostu trzeba zwalniać i uważać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...