Skocz do zawartości

cross 125/250 prośba o kilka porad, ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

 

4 na remont :D

 

oj nie wiem :D

 

prawie 3 (dokładnie 2570 mam na karteczce w szufladzie ale nie wiem na ile to aktualne :D ) to ja zostawiłem przy xr 600 , gdzie nie musiałem robić głowicy (tylko szlifowanie gniazd i uszczelniacze ) , gdzie gar tulejowałem za chyba 350 bo miałem nicasil w xr 600 (co za fart :D ) a do wr chyba się żeliwnej tuleji nie wstawi , jak do każdego hard enduro , gdzie tłok kosztował 350 (do wr za tyle nie kupisz ) gdzie nie ruszałem skrzyni i sprzęgła.....

 

więc nie wiem czy w wr w 4 się zamknie , jak jeszcze utrafi szczęśliwą sztukę z mikropęknięciami głowicy ( a w nich się zdarzało ) to pewno sama głowica bez osprzętu 2 koła.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał zadbane hard enduro w 2t to dużo kasy nie potrzebujesz na sezonowe naprawy. DR, CRM czy RMX to stare i leciwe sprzęty. Stare Husqvarny WR też bym sobie odpuścił. Jeżeli chodzi o ucywilizowane hard enduro 2t to z naszego rynku wybór w gruncie rzeczy ogranicza się tylko do KTMa EXC i Gas Gasa EC. Oba sprzęty są genialne, może Gas jest troszkę mocniejszy i lepiej się prowadzi. Na twoim miejscu poczekał bym i dołożył trochę kasy i szukał ww. motocykli. Skłaniam się ku Gasowi ponieważ jest tańszy od KTMa, a z częściami nie ma żadnego problemu. U nas może to mało popularny i niedoceniony sprzęt ale nie ma się czego bać, w USA jest bardzo popularny...

Edytowane przez SilverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli chce mieć radochę z jazdy i nie wkładać kasy w sezonowe naprawy to

kupić sprzęt serwiswany

nie czeka się aż stanie tylko wymienia w określonym czasie podzespoły nawet jak są dobre, mniej to kosztuje niż naprawa

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...