Skocz do zawartości

Triumph Sprint 1050-nie odpala.


Syrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Triumph ST 1050, nie odpala.

Myslam ,że aku padło, wymieniłem na nowy i jest to samo.

Przy próbie startu,r obi tylko takie cyk pyk :wink:

Dziwne jest to,że przez kable z aku w aucie, odpala, ale tylko jak auto chodzi na wysokich obraotach :blink:

Co to się stało sie :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepskie kable rozruchowe, tez tak mialem, kable sie grzaly i krecil ale nie palil. Wymien na dobry aku i zapali. Ten silnik musi miec mocne uderzenie pradu na rozruch.

Kable są raczej w porządku, bo tak jak napisałem, że odpala po podłączeniu ich do aku w aucie, ale tylko jak samochód chodzi na wysokich obrotach.

To wygląda tak jakby za mało prądu było, albo gdzieś sie ulatniał :rolleyes:

 

Masa raczej jest, przeczyściłem klemy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź przekaźnik rozrusznika i zewrzyj kluczem / śrubokrętem styki główne , zobacz czy ładnie zakręci.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triumph ST 1050, nie odpala.

Myslam ,że aku padło, wymieniłem na nowy i jest to samo.

Przy próbie startu,r obi tylko takie cyk pyk :wink:

Dziwne jest to,że przez kable z aku w aucie, odpala, ale tylko jak auto chodzi na wysokich obraotach :blink:

Co to się stało sie :rolleyes:

 

Cześć,

Mam dokładnie ten sam problem, mimo ominięcia przekaźnika niestety rozrusznik nie działa. Aku nowe , styki , masa sprawdzone. Czyżby faktycznie padł rozrusznik? Jakieś rady ?

 

Sla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary znajomy też miał to w swoim herbaciarzu :D . No to nic - trzeba zacząc od podstaw i sprawdzić czy rozrusznik nie uszkodzony . Dobre grube kable i na króko dziada do zewnętrznego sprawnego aku i + bezpośrednio do zacisku rozrusznika .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary znajomy też miał to w swoim herbaciarzu :D . No to nic - trzeba zacząc od podstaw i sprawdzić czy rozrusznik nie uszkodzony . Dobre grube kable i na króko dziada do zewnętrznego sprawnego aku i + bezpośrednio do zacisku rozrusznika .

Dzięki jutro bede działać i dam sygnał czy sie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroc uwage na kable - wiekszosc z tanich ma rdze na przewodach pod uchwytami i przewodzi polowe albo mniej pradu.

I jest cud, odpali dzisiaj za pierwszym razem, wszystko działa i pięknie buczy. Byc moze sie coś zwiesiło? Oczywiście wszystkie kable i styki sprawdzone , wyczyszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też pali :) Wygląda na to ,że te motocykle potrzebuja bardzooo duzo prądu, bo nawet na nowym aku nie chciał zapalic, dopiero po konretnym naładowaniu. Kablami z auta, też nie reaguje, a samochód odpala bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...