Skocz do zawartości

GSXR 1000 K4 ślizga sprzęgło - winny olej?


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że pracujesz/prowadzisz własny serwis motocykli? Jeżeli tak to nie rozumiem dlaczego forum traktujesz jako konkurencje. Ludzie którzy sami grzebią przy swoich sprzętach nie są twoimi klientami, a ludzie którzy są twoimi klientami nie szukają rozwiązań na forum bo mają od tego Ciebie. Co wpływa na to w której grupie się kto znajduje to chyba każdy wie sam najlepiej. Dzięki za porade! :)

 

to czym w/g Ciebie są ?

bo ja myślę że durnymi oszczędnymi frajerami

Obraziłeś sie - to dobrze a teraz zastanów się dlaczego zostałeś obrażony ?

Od kilku tysięcy lat we wczesnym okresie w najbardziej rozwiniętych plemionach homo sapiens wpadł na pomysł aby podzielić obowiązki zgodnie z wrodzonymi zdolnościami - jeden strugał łuki a drugi robił do nich strzały, trzeci polował i dzielił się zdobyczą z innymi i wszyscy byli zadowoleni - kilka tysięcy lat później kolejne pokolenie doszło do wniosku, że potrafią wszystko tylko brakuje czasu na naukę jednego zawodu aby móc spokojnie zarabiać na życie i własne przyjemności.

I to było by na tyle z dzisiejszego wykładu a cziken ma rację bo znany koncern też nie ujawnia składu swojego napoju i nikt się o to nie gniewa.

Ale ja mogę się mylić

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam rozumieć, że rozwijanie swoich zainteresowań(amatorskich) nie wchodzi w grę, jeśli podeprzemy się pomocą forum? Nie można zapytać i mieć satysfakcje, z czegoś co zrobiliśmy sami? Oczywiście mówię tu o obiektywnym ocenieniu swoich umiejętności co do danej naprawy, a nie o rzucaniu się z motyką na słońce.

 

Idąc Waszym tokiem Panowie to to forum nie powinno istnieć. Rozumiem po części Pana Piotra, bo pewnie sam wiele razy naprawiał sprzęty 'na patencie' domorosłego 'mechanika', ale czy osoba, która robi coś zgodnie z zasadami i być może pasją, która pozostanie tylko pasją jest złe? Nie sądzę. Rozumiem, że sporo ludzi chce zaoszczędzić pieniądze i szuka pomocy tutaj, ale myślę, że są osoby, które chcą również czegoś się nauczyć, czy dowiedzieć. Dla mnie forum to skarbnica wiedzy i poszczególne jednostki w postaci forumowiczów również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...