Skocz do zawartości

Jaka to może być wersja derbi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Głosisz jakieś herezje.DT nie wytrzyma a to COŚ w linku ma wytrzymać?Do 2k powinieneś kupić jakaś DT 80 bez papierów, moim zdaniem idealne moto na początek w teren (sam na takim zaczynałem przygode w terenie).Silnik jest bardzo wytrzymały praktycznie żadnych wad.Ma tylko jedna chlodnice więc trzeba uwazac zeby nie przegrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mialem dt 80 lc2 mocy jej nie brakuje i mega tania w utrzymaniu, chyba najtanszy z japonczykow. Przyznam sie ze lekko u mnie nie mial był las i podjazdy i dawala rady. Ja dalem za swoja 1600zl jeszcze byla zarejestrowana. Nie bierz pod uwage takiego wraku, napewno problem jest z czesciami, to wyglada na poczatek lat 80, jeszcze chlodzone powietrzem.

 

Mega plus dt chlodzona jest ciecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi... chłodnica do urwania , wąż do urwania , płyn do wymiany , uszczelka pod głowice nie wytniesz z puszki po piwku :D

 

a też zdarza się przegrzać .....raz holowałem dt 80 kolesia bo w lesie jak glebnął na prawą strone to urwał jakiś element od węży przy głowicy i cała woda w trawę i bez chłodziwa nie ma jak jechać....

 

samo chłodzenie powietrzem jest super tylko że do 99% starych 2T wiatrołapów nie ma części i dlatego trzeba je niestety omijać...

 

dt 80 chłodzonej powietrzem nie kupuję się bo po pierwsze nie ma części po drugie sporo ma strasznie archicznych rozwiązań np częśc miała jeszcze zapłon na platynkach jak simson czy komar :D

 

mtx 80 chłodzona wiatrem jest spoko , fakt że jest odczuwalnie słabsza od cieczaka ale prostsza .....

 

a to z linku to jakiś oldschool totalny , do renowacji na zabytek okazyjną zabawkę ok , ale do codziennej jazdy lipa bo nie kupisz żadnej części silnikowej....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosisz jakieś herezje.DT nie wytrzyma a to COŚ w linku ma wytrzymać?Do 2k powinieneś kupić jakaś DT 80 bez papierów, moim zdaniem idealne moto na początek w teren (sam na takim zaczynałem przygode w terenie).Silnik jest bardzo wytrzymały praktycznie żadnych wad.Ma tylko jedna chlodnice więc trzeba uwazac zeby nie przegrzać.

po za tym jest problem z trybem od kopniaka (wyciera się tulejka wewnątrz niego i później omyka się i ciężko odpalić w pionowej pozycji) po za tym bez większych awarii. u mnie przechodził katusze na torze i w lesie i żadnych większych problemów. Jak chłodnica w dobrym stanie i nie pogięta to nie ma problemu z przegrzewaniem. Można dużo części zostawić w lesie a moto dalej jedzie, ja np urwałem śrubę od spustu oleju i wracałem do domu 50km :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...