Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie jeszcze czy Pedrosa miał dziś to coś czy tego nie miał. Bo nie oglądałem i ściągam dopiero.

 

Znowu trochę nie miał, ale za to Rossi miał

 

http://www.crash.net/motogp/news/204017/1/tyre-risk-spurs-rossi-on-to-podium.html

 

“After that I tried to keep my pace and push where I could and where my bike was well balanced and I kept quite constant. At the end Dani arrived but I had just a little bit of desperation in the last lap to stay in front. “

 

 

Polecam komentarz Crutchlowa po wyścigu

 

http://www.crash.net/motogp/news/204022/1/crutchlow-all-this-hard-work-for-three-sht-laps.html

 

szczególnie:

 

“The situation is bad, it's tough, and I don't see [that] we are getting much better – the distance to the winner is way too far,” he said.

 

“I don't know how the team are celebrating so much for finishing 20 or 30 seconds behind the winner – also [stefan] Bradl, [bradley] Smith and [Alvaro] Bautista are finishing too far behind the winner.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calowi zostało na razie tylko komentowanie wyścigów na Fejsie czy Twiterze. ;) Prawda jest taka że sobie nie radzi ten chłopak na tym czerwonym Ducati, z resztą wpadł jak wszyscy inni w te same sidła. :) Do końca sezonu wprawdzie jeszcze wiele wyścigów ale ........ zobaczymy co ugra na koniec. ;)

Cały czas mnie zastanawia ten Jarvis co z chłopakiem, nie zastanawia to Was ? On jest w Yamahe jak Nakamoto w Hondzie. Jak coś znajdziecie to wrzućcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerez nigdy nie było ulubionym torem dla Ducati, nawet Stonerowi niezbyt łatwo na nim się jechało, tak dla porównania: Capirex w 2006 roku - 45,57 z groszami( wtedy wygrał), rok później Stoner 45,57 z groszami, 2013 Dovi- 45,48, a w tym roku 45,51...

 

Najlepsze czasy Ducati to 2009- Stoner na 800- 45,28 był wtedy 3-ci( ze stratą 10 sek.- wygrał Rossi z czasem 45,18), 2010 Hayden na 800- 45,26 był 4-ty( ze stratą 9 sek. wygrał Lorenzo z czasem 45.17) .....ale mimo wszystko, Cal ma rację, Ducati zostaje powoli w tyle, wychodzi na to, że 800 tka lepiej jeździ niż 1000 (wtf) ???

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość robert73

Dzis slyszalem wywiad z 46 i potem komentatorow. Zdaniem niektorych a raczej wiekszosci Vale blad popelnil specjalnie, puszczajac mlodego do przodu, co by dalej sie czul pewnie. A chodzilo im o slowa " Dzis przyjechalem drugi ale za dwa tygodnie mamy Mugello". Oby to byla prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaniem niektorych a raczej wiekszosci Vale blad popelnil specjalnie, puszczajac mlodego do przodu, co by dalej sie czul pewnie.

 

Trzeba nic nie wiedzieć o Vale i nigdy nie widzieć jego pojedynków z przeszłości żeby twierdzić coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie fantom.

Jestem bardzo ciekawy czy gdyby nie ten błąd, to czy Mark próbowałby wyprzedzić Vale w tym samym zakręcie co innych spowalniaczy ;)

W tej szykanie po tej prostej start meta chłopak miał taki luz w porównaniu do innych, że aż głupio to wyglądało, reszta stawki wyglądała tam bardzo słabo ;)

Może za wcześnie na takie wnioski ale widzę że gdyby nie MM to Vale mógłby zdobyć kolejnego majstra, no ale nic sytuacja się powtórzyła, teraz sam Vale wie jak kiedyś inni się czuli :) No ale nic za tydzień Mugello tor dla Yamahy, zobaczymy, może wreszcie ktoś powstrzyma Marqueza. Zastanawia mnie kolejny raz co się dzieje z tym Jarwisem kolejny raz go nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM jedzie bardzo dojrzale, moim zdaniem jest fenomenem tego sportu i złamie wszelkie prawa ( już łamie) :) Tylko żałuję że się pojawił w czasie gdzie V46 jeszcze jeździ, :) bo nici z dziesiątego ;) Jednak cała nadzieja w Mugello :biggrin: ale Jorge też tam zawsze był mocny. :cool: na pewno będzie bardzo trudno ale Marquez patrząc na wyniki w Fp1 do Q2 miał problemy na tym torze z resztą pamiętamy jego upadek na najdłuższej prostej przy chyba ponad 300 ale facet potem wstał jakby nigdy nic :). On chyba jednak nie jest człowiekiem, Q2 we Francji położyło mnie na moje stare łopatki :banghead:

Czekam na mega spektakl we Włoszech, z resztą cofnąłem wszystkie prywatne wyjazdy żeby wszystko prześledzić. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...