Skocz do zawartości

Mauretania - wrocilem - zdjecia w albumie


bUgI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje że nie poprzestaniesz na zdjęciach i napiszesz pare słów - czekam z niecierpliwością...

 

Oczywiscie, jak tylko sie zbiore to napisze tu skrotowa relacje.

Pelniejsza bedzie w Swiecie Motocykli, na mojej stronie i w serwisie wyprawy.onet.pl

Tam rowniez zamieszcze znacznie wiecej klimatycznych zdjec.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Moje szczere gratulacje!!

Jak tam jezdziles, to od czasu do czasu sie zastanawialem, co tam wyprawiasz i co sie u Ciebie dzieje.

Czekam na najnowszy SM!! Choc to chyba wejdzie dopiero za dwa miechy...?

No i jakis skrotowy opis tez sie przyda, bo poumieramy z ciekawosci :P.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że od Workuty w przyszłym roku już się nie wywiniesz

Powiem Ci szczerze, ze po dwoch z kolei wyjazdach na pustynie ciagnie mnie jak nigdy w chlodniejsze rejony.

Tak wiec nastepnym razem albo Karelia i Kola albo Workuta. Ale czy za rok czy za dwa to jeszcze czas pokaze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego.. Nie czytałam co prawda, czy wcześniej już coś na ten temat pisałeś, dlatego nie wiem, ale powiedz, gdzie masz bagaże? Bo na zdjęciach motocykl jest wolny od sakw i tym podobnych.. I tak się zastanawaima, jak to rozpracowałeś..

Ale pomysł na wyprawę jest fantastyczny.. Może i mnie się kiedyś uda..

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiedz' date=' gdzie masz bagaże? [/quote']

Cala ekipa to dwa pojazdy. 4 osoby w samochodzie i ja sam na motocyklu.

Takie rozwiazanie ma tylez samo zalet co wad. Z jednej strony na samochodzie mialem wiekszosc bagazy (przy moto mialem tylko zamocowane dwie sakwy 2 x 20l z najpotrzebniejszymi rzeczami) i dodatkowe paliwo, jednak z drugiej strony mobilnosc samochodu (zarowno na asfalcie jak i w terenie) jest znacznie mniejsza niz motocykla co z kolei powoduje koniecznosc wielokrotnego czekania na reszte ekipy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...