Skocz do zawartości

Uruchamianie silnika po długim zastaniu Kawasaki KZ1000!


Piroo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich :)

 

Jak mój brat pisał reanimuję tego KZ i mam pytanie do mechaników zajmujących się naprawami dłuższy czas jak Piotr Dudek

 

Link do tematu mojego pytania na forum : http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/166963-tloki-kawasaki-kz-1000/

 

mam nadzieje że w końcu da się go uruchomić przesyłam jeszcze jego zdjęcia :) :biggrin:

post-36812-0-72442100-1395528441_thumb.jpg

post-36812-0-36252700-1395528492_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś takiego KZ1000P. Gdyby koszt zakupu nowych części przerastał Twoje możlwości weź pod uwagę to ogłoszenie:

 

http://tablica.pl/oferta/kawasaki-kz-1000-police-na-czesci-lub-calosc-CID5-ID51Jmz.html#e4fec9d7b3

 

Nie mam już kontaktu z posiadaczam tego modelu ale, ten motocykl z ogłoszenia oglądałem ze trzy lata temu na bajzlu we Wrocławiu. Silnik tego motocykla pracował bardzo dobrze a miałem porównanie do mojego. Teraz ten uległ awari, co mnie trochę dziwi bo trudno to zepsuć. Mój miał przebieg ponad 170tys wg. licznika a kto wie ile miał faktycznie, (w Stanach wyprzedaja je przy przebiegu około 60tyś mil). Może coś z niego uda Ci się wykorzystać. W Brzegu był jeszcze koleżka, który miał takiego KZ1000P ale bez kompletnych dokumentów i nie był zarejestrowany w PL. Oglądałem go i silnik pracował świetnie, - też chciał sprzedać. Gdyby zachodziła potrzeba a coś uzgodniłbyś telefonicznie, daj znać, w wolnej chwili podjadę zobaczyć na żywo(do Brzegu-oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...