Skocz do zawartości

Zerwany pas napędowy - konwersja na łańcuch


Rekomendowane odpowiedzi

Rady z FM bezcenne i ewentualnie kolejne kilka stów na nowy pas, doświadczony kolega-mechanik 50pln.

Wybór należy do ciebie :biggrin: .

 

Doswiadczony kolega-mechanik i naciąg pasa za 50PLN.

No nieźle... czy to aby napewno kolega? :)

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

 

Doswiadczony kolega-mechanik i naciąg pasa za 50PLN.

No nieźle... czy to aby napewno kolega? :)

Wymiana mój drogi kolego, no ale ty wiesz lepiej............

Jak potrzebowałem zrobić naciąg to mi nic nie wziął, przywiozłem browara .

Dobry browar z 5 pln kontra nowy pas :dry: , interes życia.

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwany pas to nie do końca wina tylko samego naciągu.

A co bedzie w przypadku gdy Ci ten kolega-mechanik załozy ten pas za 50PLN i znów się on urwie...

Kupi Ci drugi?

Wiesz jakoś nie jestem (nawet po namysle) przekonany, ze to "zewnetrzne mechanikowanie" to jedyne dobre wyjscie.

Chyba tylko dla kogoś kto ma 2 lewe rece lub całkowity brak czasu, miejsca, narzędzi i chęci.

Ale uzytkownik marek hd chce to sobie zrobić sam - i chwała mu za to!

Bo widzisz- koszta to nie wszystko. Jest jeszcze coś wiecej niż pieniądze... dlatego na przykład ja robię to co robię... :cool:

Edytowane przez fisu

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ble ble ble ................

ta blel ble ble ..za piwo pacowac?? to ublizenie .......chyba kolego leczysz jakies kompleksy....chetnie bym pokrecil nie tylko srubkami .....wiec......

 

Zerwany pas to nie do końca wina tylko samego naciągu.

A co bedzie w przypadku gdy Ci ten kolega-mechanik załozy ten pas za 50PLN i znów się on urwie...

Kupi Ci drugi?

Wiesz jakoś nie jestem (nawet po namysle) przekonany, ze to "zewnetrzne mechanikowanie" to jedyne dobre wyjscie.

Chyba tylko dla kogoś kto ma 2 lewe rece lub całkowity brak czasu, miejsca, narzędzi i chęci.

Ale uzytkownik marek hd chce to sobie zrobić sam - i chwała mu za to!

Bo widzisz- koszta to nie wszystko. Jest jeszcze coś wiecej niż pieniądze... dlatego na przykład ja robię to co robię... :cool:

dzieki.. pieniadze to nie wszystko :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starydziad, gdzieś kiedyś chyba pisałeś, że sam grzebiesz przy swoich moto (nie jestem pewny), teraz nawet z naciągiem jeździsz do kolegi.... To dlaczego bronisz tego markowi hd? To, ile będzie go kosztowała nauka jest zupełnie nie Twoją sprawą...

 

Sprawdzanie naciągu pasa jest czynnością eksploatacyjną w HD, i naprawdę nie jest żadną filozofią... Na pompowanie kół też jeździsz do kolegi?

 

A tak na koniec - marek hd się nauczy, i potem to on będzie kolegą, do którego wszyscy będą jeździć na naciąganie pasa... A jak nikt się nie nauczy (bo mogą być koszta itp.), to sobie starydziad pojedzie do dealera i mu to zrobią w promocji za 150 PLN....

 

Fisu, nic dodać nic ująć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starydziad, gdzieś kiedyś chyba pisałeś, że sam grzebiesz przy swoich moto (nie jestem pewny), teraz nawet z naciągiem jeździsz do kolegi.... To dlaczego bronisz tego markowi hd? To, ile będzie go kosztowała nauka jest zupełnie nie Twoją sprawą...

 

Sprawdzanie naciągu pasa jest czynnością eksploatacyjną w HD, i naprawdę nie jest żadną filozofią... Na pompowanie kół też jeździsz do kolegi?

 

A tak na koniec - marek hd się nauczy, i potem to on będzie kolegą, do którego wszyscy będą jeździć na naciąganie pasa... A jak nikt się nie nauczy (bo mogą być koszta itp.), to sobie starydziad pojedzie do dealera i mu to zrobią w promocji za 150 PLN....

 

Fisu, nic dodać nic ująć...

ja tak mysle ze zadrosc zżera chyba staregodziada ze jest kogos stac na to by sie uczyc..bo jak wiadomo nauka kosztuje.. co do mnie jesli komus naciagne pas to zrobie to bezintersownie :) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toooo się na pewno nie udaaaaa

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Nie no masakra, życzę szerokości :blush: .

ps. mam kolegę co ma już po 50 + i jest blacharzem samochodowym, zajebisty potrafi takie rzeczy z metalu zrobić że ch...j

No a jak położył kafelki w łazience to ja pierd...le.

Jaki morał nie pchaj swojej dupy do wody jak pływać nie potrafisz, ja potrafię kłaść kafelki i masę innych rzeczy.

Nie silę się być specem w każdej dziedzinie, pozdrawiam.

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswieze tego kotleta... jakie by ustawienia byly dobre przechodzac z pasa na lancuch by nie stracic ustawien fabrycznych?? w moim przypadku jest to 61T/29T.. jednak ten lacuch kusiiiiii...jako alternatywa??? kurcze grzebalem w necie i mam niezly metlik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...