Skocz do zawartości

..Krakow - poszukiwany wlasciciel zdumiewajacego samochodu ;-)


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Moj brat pod koniec tego roku bierze slub i tak potajemnie z moja przyszla bratowa szukamy czegos niezapomnianego na wieczor kawalerski dla brata :)

Rzecz w tym, ze brat od zawsze jara sie samochodami.

I tu pytanie - czy ktos z was ma znajomego z Krakowa (lub moze sam posiada?), ktory ma jakis naprawde wypasiony samochod?

Idealne klimaty to amerykanskie hot rody z lat 70tych, sportowe klasyki itp. Wszelkie Matizy i inne Tico nie do konca sa tym, czego szukam.

Chodziloby o to, zeby ta osoba mogla brata przewiezc np z pol godzinki po okolicy, pogadac na chwile i po sprawie.

Oczywiscie wszystko odplatnie.

 

Dziekuje za informacje

piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Małopolsce jest kilka Trabntów GTI. Jeśli coś takiego bierzecie pod uwagę mogę poszukać namiarów na właścicieli. Nie znam ich, a nawet jak znałem to nie miałem kontaktu od ponad 10 lat, więc poza kontaktem niewiele pomogę. Zwłaszcza, że nie wiem czy jazda kartonowym pudłem, które startuje na ćwierć mili jest dla was ciekawa. Np czymś takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. no ja tam sie na samochodach w ogole nie znam, chyba nawet nie pamietam, kiedy ostatni raz prowadzilem jakis :) prawko robilem z 11 lat temu i od tej pory w roli kierowcy zrobilem moze z 1000-2000km :)

ale takie samochodowe klasyki to fajna rzecz.. szkoda tylko, ze to takie drogie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...