Skocz do zawartości

Brać taką SHL M11W ??


Zbyhoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przypuszczałem, że kiedyś swojemu postowi nadam taki bzdurny tytuł... Ale: jest do kupienia SHL M11W z 1968 r, czyli to końcówka produkcji M11 w ogóle. Moto jest bez papierów, coś zdrowo blokuje przy naciskaniu na kopniak, ale można pokręcić kołem magnesowym. Po cofnięciu wału, kopniak porusza tłokiem do pewnego momentu i znów blokuje (pęknięte pierścienie??), brakuje prawej pokrywy silnika i bocznych osłon blaszanych, tylnej lamy i bagażnika, może jeszcze jakichś detali ale ciemno tam miał. Ogólnie zasyfiony i zaniedbany, ale ponoć jeździł do niedawna. Kolo wołał za "to" 250,- ale ubiłem do 180,- Jestem zakochany w SHLkach i myślę ciężko czy ją wziąć zwłaszcza, że to Wiatr - rzadki już dziś. Ale roboty jest full, kasy też sporo pójdzie, a tu nie mam się za bardzo czym pochwalić. Szkoda jej kurde na złom... Co myślicie? Fenix?? Twoje doświadczenie co podpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko 180zł to wcale nie okazja za motocykl bez papierów. Może opłacałoby się troche poczekać aż właściciel spuści? Jeden mój kolega ma taką SHLke (wiatr) z papierem, od nowości nie malowaną (tylko boczna osłona i chyba błotnik) fakt, troche lakier wytarty ale przeca oryginał :mrgreen: i coś mówił że chce za nią 800zł (nie jestem pewien). Oczywiście motocykl w pełni sprawny, jeździ i to całkiem dobrze.

Ciężko coś doradzić, jak się bardzo napaliłeś to i tak kupisz. :P

pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w takim wieku, że napalanie się przychodzi już z pewnym trudem ;-) Ty Qler, jak pamiętam ze zdjęć tu na forum, miałeś tą SHLkę w całkiem przyzwoitym stanie, tamta jest wyraźnie gorsza - z wyglądu w każdym razie. Zobaczę, może facio zmięknie? A może ktoś z Was chce ją kupić? Jak coś, walcie na PW. Jeśli nie ja, to może ktoś inny ją uratuje przed złomem. Ja chyba nie miałbym czasu, żeby aż tyle przy niej robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli jest w gorszym stanie to chyba faktycznie za drogo, moja jest w prywatnej galerii, link w podpisie

moja niema siedzenia, blach bocznych i oslony lancucha, reszta raczej jest, no moze jakies duperelki ktore umknely mojej uwadze i do tego jest na chodzie bo na niej zrobilem mala rundke

kupa roboty bedzie przy niej bo przod jest bardzo wyrobiony, prawie sie wylozylem na niej bo mi zblokowalo przednie kolo, przy dkrecie i dodaniu gazu, wlasnie przez to wyrobienie

dam info znajomemu ktory jest w temacie SHL, moze on by sie skusil, lub cos dopowiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z tym moim znajomym, prosil zebym wkleil:

Witam!  

Właśnie poluję na SHL M11W.Wyprodukowano tylko 22 tysiące sztuk od 1967 do połowy 1968 roku.  

Zbyhoo,egzemlparz,który oglądałeś to żadna okazja - za 100 widziałem coś takiego w Krakowie z papierami  

i właściwie kompletną,ale częściowo rozebraną i wyrejestrowaną.  

Przyzwoita cena za taki motor (na chodzie,zaktualnymi dokumentami) to średnio 800pln,a zobaczcie jak ludzie powariowali  

na allegro,1100,1700pln...a to żadne rewelacje.  

Znam kilka namiarów na M11, w tym również model W - służę radą i pomocą :  

[email protected] (012) 425 25 36 , 694 565 858 Kraków  

 

Pozdrawiam,  

b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z tym moim znajomym, prosil zebym wkleil:

Witam!  

Właśnie poluję na SHL M11W.Wyprodukowano tylko 22 tysiące sztuk od 1967 do połowy 1968 roku.  

Zbyhoo,egzemlparz,który oglądałeś to żadna okazja - za 100 widziałem coś takiego w Krakowie z papierami  

i właściwie kompletną,ale częściowo rozebraną i wyrejestrowaną.  

Przyzwoita cena za taki motor (na chodzie,zaktualnymi dokumentami) to średnio 800pln,a zobaczcie jak ludzie powariowali  

na allegro,1100,1700pln...a to żadne rewelacje.  

Znam kilka namiarów na M11, w tym również model W - służę radą i pomocą :  

[email protected] (012) 425 25 36 , 694 565 858 Kraków  

 

Pozdrawiam,  

b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz prosil jeszcze zeby to wkleil:

SHL M11W - po generalnym remoncie,5000 przebiegu,czarny akryl,  

aktualne dokumenty,dodatkowo sporo częsci zapasowych :  

Kontakt : Andrzej : [email protected] , 015 845 81 25  

 

oraz  

WSK M06 B3 po generalnym remoncie: silnik (wał po regeneracji, cylinder po szlifie, nowy tłok,pierścienie..., wszystkie łożyska, simmeringi...). Blachy i koła po piaskowaniu, lakier czarny - nowy, nowa pełna, profesjonalna instalacia, motocykl w stanie bdb przejachał 1000 km od remontu. Posiada dokumenty, nie był wyrejestrowany, ale nie jest opłacany od kilku lat. Więcej informacji pod telefonem: 015-8458376 lub mail: [email protected]  

 

Obydwa motocykle można zobaczyć w Zbydniowie,koło Stalowej Woli.  

 

Pozdrawiam,  

b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Z tego co piszesz motocykl jest mocno zdekompletowany. Brak osłon bocznych to wydatek nawet 200pln - pod warunkiem ,że je znajdziesz (są inne jak w zwykłych 11)bardzo ciężko dostępne.Na dodatek brak dokumentów.

Wydaje mi się drogo. Ja ostatnio całego kompletnego wiara z dokumentami kupiłem za 500, a zwłoki z kwitami wziąłem za 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy post ma datę ;) :biggrin:

 

A tak an serio, to każdą SHL warto brać za taką kasę. Jestem fanatykiem SHL i za takie grosze wziąłbym ja chociaż do ozdoby garażu. Dobra SHL nie jest zła. :icon_twisted:

Slaczek - znamy sie chyba z innego forum. :crossy: SM500, Suchy, Bartek....mówią Ci coś te loginy? :crossy:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...