Skocz do zawartości

Prośba o techniczną poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad roku mam cbr 600rr. Zapala od lekkiego dotknięcia startera. Biegi wchodzą gładko czy to przy rozpędzaniu, czy redukowaniu. Przyspiesza niesamowicie, silnik pracuje równo, nic nie stuka i nie rzęzi. Nie bierze oleju. Hamulce bomba. Słowem mucha nie siada, tylko zmiany opon i dokładanie smaru do łańcucha.

Mam w związku z tym zapytanie. Czy zostawić jak jest, czy zacząć grzebać, żeby coś ulepszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem napisać o oplocie, ale skoro jestes zadowolony z hamulców, to po prostu delektuj się jazdą. No bo co chcesz ulepszać?

 

A na serio, to ja bym nie poprawiał nic, dopóki coś nie zacznie przeszkadzać w jeździe albo progressie. A i wtedy podchodzę dosyć krytycznie. Bo nie sztuka wywalić kupę kasy na moto...

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku mam cbr 600rr. Zapala od lekkiego dotknięcia startera. Biegi wchodzą gładko czy to przy rozpędzaniu, czy redukowaniu. Przyspiesza niesamowicie, silnik pracuje równo, nic nie stuka i nie rzęzi. Nie bierze oleju. Hamulce bomba. Słowem mucha nie siada, tylko zmiany opon i dokładanie smaru do łańcucha.

Mam w związku z tym zapytanie. Czy zostawić jak jest, czy zacząć grzebać, żeby coś ulepszyć?

 

Jeśli jest tak jak napisałeś, że mucha nie siada, to co tu zmieniać. Można jeszcze coś kombinować i ulepszać, ale może się okazać, że po takich ulepszeniach będziesz musiał zmienić motocykl.

Niczego w życiu nie należy się bać,

Należy to tylko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...