Skocz do zawartości

Łańcuch napędowy CZ.


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał styczność z łańcuchami napędowymi marki CZ? Interesuje Mnie opinia o najmocniejszym łańcuchu tego producenta o oznaczeniu SDZZ, który wg sprzedawcy z allegro jest fabrycznie montowany w Ducati Hypermotard 1100.

 

Jeśli ktoś jeździł z łańcuchem tej marki, będę wdzięczny za każdą opinię, natomiast głównie zależy Mi na potwierdzeniu informacji, czy Ducati faktycznie montuje/montowało te łańcuchy.

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odświeżę temat. Ktoś używał tego SDZZ? Kupiłem za śrubk do swojego B12 w ramach testów od mojego dostawcy części. Wiem, że jeżdżą na cz w crossie i dają radę, Spotkaliśmy się z łańcuchami tej firmy w silnikach do motocykli bmw i samochodowych. Będę wdzięczny za opinię. :)

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kiepsko będzie z tymi opiniami, Ja czekam na choćby jedną od zeszłego roku. :D

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdżę, to zobaczę. Cena była megadobra. Do tej pory miałem złoty rk (na pierwszy montaż) i zaczął zdychać po 26 000 km. Ciekaw jestem, ile wytrzyma złoty cz. Zdam relację. :)

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zabójcza w szczególności że opisy porównują go do ZVMX. Jestem bardzo ciekaw jak jest w rzeczywistości. Dużo lataj, mocno odkręcaj, żeby opinia wyszła jak najszybciej :D

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, kupilem sprzęt od chłopaka z Obornik tzn okolice Poznania i tez mam zamontowany łańcuch CZ pewnie z tego samego źródła co Grizzli z tego co mi powiedział jest to model sdz i ma przejechane 5 tys km, Na razie nie widzę zużycia, ale zobaczymy co bedzie po 15 tys bede informował ;)

Suzuki GSX-R 600

Suzuki DRZ 400

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odgrzeję temat, bo może kogoś zainteresuje. Na łańcuchu cz zrobiłem już prawie 17 000 kaemów. Nie musialem go jeszcze naciągać, żadnych zastrzeżeń, Poprzedni rk wytrzymal 26 tysięcy, wygląda na to, że ten też do tylu dociągnie. Czyli Czesi dają radę. Polecam.

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...