Skocz do zawartości

WOODSTOCK 2013


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam żal do Owsiaka

impreza z roku na rok robi się coraz bardziej komercyjna (reklamy, Allegro, Play, Lidl, ToiCamp)

o ile rozumiem potrzebę (sam takową mam ;) miasteczka piwnego to totalnie nie rozumiem powstania stoisk z fajkami

przypałem tegorocznego woodstocku był koncert techno na finał imprezy (sorry, jakiś "znawca" mnie poprawił - podobno to był "dramendbejs" czy jakoś tak) i słowa Owsiaka o tym że nie zamyka się na inne nurty

żal, że to zmierza w tym kierunku

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam żal do Owsiaka

impreza z roku na rok robi się coraz bardziej komercyjna (reklamy, Allegro, Play, Lidl, ToiCamp)

o ile rozumiem potrzebę (sam takową mam ;) miasteczka piwnego to totalnie nie rozumiem powstania stoisk z fajkami

przypałem tegorocznego woodstocku był koncert techno na finał imprezy (sorry, jakiś "znawca" mnie poprawił - podobno to był "dramendbejs" czy jakoś tak) i słowa Owsiaka o tym że nie zamyka się na inne nurty

żal, że to zmierza w tym kierunku

Mnie również zdziwił ten drambejs jednak zainteresowanych nie brakowało. Sądzę, ze w przyszłym roku będzie również miasteczko opli calibra, bmw3 e36 oraz fiat siena tjuning

Mnie jeszcze zmęczył brak jakichkolwiek zimnych napojów i żarcia w moto miasteczku.

 

A widzisz monter, pamietam juz nawet ktore twoje moto ;p

chyba nawet odmawiales picia taniego wina w sobote wieczorem ;d

Joe, co do kabanosa to jak wysie czolgaliscie z pod tesco to ja zapierdalalem iole sil w nogach pod scene ;d

 

Sam powrot do wrocka byla masakryczny . 8 godzina zajal, wiem ze to niemozliwe, ale jedzenie, lanie, znowu jedzenie, picie i kimanie na stacji paliw sporo zajmuje sporo czasu ;p

Piwa nie wina ale odmawiałem :biggrin:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie mocno wkurwialy te wszech obecne kartki z napisem Free hugs.

O ile nie odmawialem mlodym niewiastom, bo przy okazji to jedrny posladek, to cycolek mozna bylo wymietosic, no ale kolesie z pryszczami na ryju mnie irytowali.

Czemu zadna nie miala tabliczki free fuck, czy free lodzik itd;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...