Skocz do zawartości

..forumowa wyprawa na wschod


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się musiałem zarejestrować na tym forum jak przeczytałem temat a co najważniejsze zobaczyłem fotki Twojej persony. Widuję Cię bardzo często na rowerze jak jeździsz po Cieszynie, nawet zwróciłeś moją uwagę jako ktoś intrygujący. Ale nie wiedziałem że jesteś motocyklowym obieżyświatem! Bardzo chciałbym się z Tobą spotkać i najzwyczajniej pogadać :biggrin:. Może zauważyłeś na mieście poruszającego się typka w szczękowym kasku AGV na białym Simsonie Schwalbe, niebieskiej SR 50, tudzież niebieskiej MZ 150. Jeśli tak to byłem ja ;) W każdym bądź razie podaj jakiś kontakt do Ciebie na pw :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo yeuop, piękna wyprawa- planuj następną...

 

ps nie logowałem się na tym forum od dawna, przyciągnęła mnie właśnie ta relacja bo link do niej znalazłem na innym

forum.

Jestem zadziwiony postawą dyżurnych prześmiewców zaakceptowali yeuopa, nie do uwierzenia...

Edytowane przez _Monter_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo yeuop, piękna wyprawa- planuj następną...

 

ps nie logowałem się na tym forum od dawna, przyciągnęła mnie właśnie ta relacja bo link do niej znalazłem na innym

forum.

Jestem zadziwiony postawą dyżurnych prześmiewców zaakceptowali yeuopa, nie do uwierzenia...

thx Monter

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie schudlem ani kilograma. Waze ciagle tyle samo.

Dywanu do czyszczenia nie oddalem. Ale za kilka lat wezme taka opcje pod uwage :)

Pewnie, ze wolalbym adoratorke.

 

Odebralem ten spiwor z pralni. Juz zupelnie zapomnialem, ze on mial akurat taki kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witaj jełop.szkoda,że dopiero teraz przeczytałem twoją relację z tej wspaniałej wyprawy bo na birząco to mógłbym ci kibicować.jeśli chodz o te snicersy to firma która je produkuje za taką reklamę ich batiników powinna ci zafundować następną wyprawę.wielki szcunek i podziw za twój wyczyn :notworthy: tak trzymaj :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zostawić opakowania po snickersach i je sprzedawać teraz z autografem jako cegiełki na następną wyprawę :biggrin: .

Starydziad, masz rację z tymi opakowaniami i dlatego, napisałem do firmy MARS (właściciel SNICKERSA) aby zasponsorowali motomaniaka Yeuopa w następnej wyprawie :cool:

Chyba większość się zgodzi, że facjata Yeuopa kojarzy się ze Snickersami :biggrin: może się uda :banghead: i będzie kolejna relacja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...