Skocz do zawartości

[Usługi] Porting Głowic i Cylindrów (powiększanie kanałów)


Kudii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

,Przepraszam serdecznie ,błagam o wybaczenie,obiecuję poprawę i proszę o usunięcie moich plam pozostawionych na tym forum,wychodzę z założenia ,jak niemal wszyscy w Polsce ,że jak człowiek chce źle to nie dobrze ,a gdy dobrze - to jeszcze gorzej,nie chcę kłótni ,chciałem dobrze ,moderator,administrator ,wypowiada sie za czyjeś własności(motocykle),z racji tego nikt oprócz tego Pana nie może do mnie napisać,on jest tutaj mistrzem tuningu,mechaniki lakiernictwa,i miliona rzeczy ,reszta użytkowników sie dla tego Pana nie liczy,również ja.Jestem zerem,ale to zero zadowoliło już wiele osób ,dla Panów świadomości,usuńcie to ,jeźdźcie seryjnymi motorkami.Poza tym ja nikomu nie kazałem oddawać do portingu ,tylko skromnie oferowałem,przeróbki motocykla to każdego indywidualna sprawa,niektórym takie modyfikacje sie podobają ,za to inni wolą wstawić inny gaźnik,cylinder.Jest na to wiele sposobów.Pozdrawiam i przepraszam

 

Dodam ,że jeszcze mam lakiernie,jeżeli napisałbym,że chętny jestem do malowania motocykli,napisalibyście pewnie,że motor musi mieć oryginalny lakier ,aż do zezłomowania(lub wyeksploatowania)

Edytowane przez Kudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,po prostu nerwy mi puszczają ,gdy ktoś pisze o czymś i jest tego znawcą ,a tego nie doświadczył i ma zerowe pojęcie o tym,pozdrawiam

 

 

Potrzebujesz koniecznie porady lekarza oraz zaświadczenia od psychologa o przydatności do zawodu bo poza wiedzą w tym zawodzie potrzeba dużo cierpliwości oraz opanowania.

Były w Twoim temacie prośby o zaprezentowanie dotychczasowych osiągnięć ale na razie tylko błaźnisz się kolejnymi tekstami.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

... zastanawiam się jeszcze dlaczego siedzisz na tym forum ,a nie jeździsz porsche,albo bugatti ,powinieneś mieć własne forum ,bo skoro jesteś najmądrzejszy na tym świecie ,Twoja wiedza powinna przekładać się na gotówkę

 

Nie lubisz tuningu,rasowania,jesteś przeciwnikiem tego typu modyfikacji ,zostaw to dla siebie sprawdź na stronie wujka google co to jest i dopiero pisz.Pozdrawiam.

 

Wychodze z zalozenia ze slowo Filantrop nie jest Ci obce. Wiedza nie zawsze przeklada sie na kase czy jezde Bugatti czy innym przecinakiem.

 

Wlozylem kiedys w tuning calkiem spora kase, robilem u profesjonalnego tunera. Efekt byl taki, ze za wlozona kase moglem jezdzic Porsche a ja w dalszym ciagu turlalem sie Oplem ( tyle, ze jedynym w swoim rodzaju ).

 

Zasada jest generalnie prosta, jak sie ma kase to lepiej jest od razu kupic cos wiekszego / mocniejszego.

 

Nie wychodze tez z zalozenia, ze motocykl musi pozostac w oryginalnym malowaniu az do zlomowania, tyle, ze kazdy ma na ten temat inne zapatrywania a w wiekszosci ludzie chca miec tylko oryginalne lakierowanie, bo jest przeswiadczenie, ze takie motocykle nie byly wlasnie tuningowane = nikt w nich nic nie spieprzyl o co bardzo latwo w tuningu -> przedobrzyc.

 

Zastanawia mnie co najwyzej fakt, ze napisales kilka postow a nie wkleiles zadnej wlasnej foty, zadnego wlasnego filmiku, zadnego wykresu ? Nasowa mi sie pytanie - dlaczego ?

 

P.S. tez nie wiem dlaczego siedze na tym czy innym forum, bo pracujac na pewno mialbym wiecej, tyle, ze do grobu tego co mam i tak nie zabiore. :icon_mrgreen:

 

Bana mu.

 

 

Slowly, give nigger a chance :icon_mrgreen:

 

 

1. Dobrze i tanio nie bedzie szybko

 

2. Dobrze i szybko nie bedzie tanio

 

3. Szybko i tanio nie bedzie dobrze

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...