Skocz do zawartości

Dwie linki od gazu??


art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zauważyłem (wymieniając linkę od gazu) ze tam są przygotowane (w manetce) dwa miejsca na linkę co znaczy ze mogę sobie wstawic drugą linkę "na zapas" Ale jaja. Powiedzcie czy moja etz jest taka wyjatkowa czy kazda to ma :?: :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnej manetce jest miejsce na dwie linki. Można sobie podczepić zapasową linkę i w razie awarii, przeczepić tylko końcówkę przy gaźniku.

Moja oryginalna pękła przy dokręcaniu (za mocno się do tego przyłożyłem). Kupiona w sklepie ma już tylko jeden otworek na linkę :-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa oleju w mz znajduje sie na walku wychodzacym ze skrzyni biegow po lewej stronie, na tym samym, co duze kolo 68 zebow. walek ten jest specjalny, bo jest nieco dluzszy od standardowych. doadtkowo misa sprzeglowa jest inna, bo jest z taka klapka na 2 sruby. tam znajduje sie pompa oleju. do tej misy wchodzi jeszcze ta linka do sterowania pompy oraz wchodzi waz oleju ze zbiornika, ktory znajduje sie pod tlumikem szmerow ssania, czyli lewym lakierowanym boczkiem. z misy wychodzi wezyk z olejem, ktory doprowadzony jest do takiego cycka na karterze i dozowanie oleju nastepuje do skrzyni korbowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa oleju w mz znajduje sie na walku wychodzacym ze skrzyni biegow po lewej stronie' date=' na tym samym, co duze kolo 68 zebow. walek ten jest specjalny, bo jest nieco dluzszy od standardowych. doadtkowo misa sprzeglowa jest inna, bo jest z taka klapka na 2 sruby. tam znajduje sie pompa oleju. do tej misy wchodzi jeszcze ta linka do sterowania pompy oraz wchodzi waz oleju ze zbiornika, ktory znajduje sie pod tlumikem szmerow ssania, czyli lewym lakierowanym boczkiem. z misy wychodzi wezyk z olejem, ktory doprowadzony jest do takiego cycka na karterze i dozowanie oleju nastepuje do skrzyni korbowej.[/quote'] :eek2: :eek2: :eek2: 8O 8O 8O

Nic dodac nic ujac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...