Skocz do zawartości

Co mi dzisiaj odpadło z harasia


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli coś odpada jesteście sobie sami winni , bowiem nic nie odkręca się bez powodu , a głównym powodem jest niewłaściwe dokręcenie ...sprawa prosta ;)

I to się zgadza, w zeszły czwartek b. się śpieszyłem , po tankowaniu słabo musiałekm dokręcić korek wlewu , po przejechaniu ok. 30 km ( 80 mph)uciekł mi z baku , widziałem jak spada ale już go nie odnalazłem. nie dość ,że spóżniłem się na spotkanie to zgubiłem korek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jadąc na dłuższą wycieczkę spakowałem do sakwy kilka śrubek i nakrętek" na zapas". Poskręcałem je ładnie żeby nie brzęczały. Po powrocie do domu wszystkie były porozkręcane :biggrin: . Motocykl FXDWG 2007 więc praktycznie bez wibracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak kupowalam (jakis m-c temu) mojego bike to mi chlopaki tlumaczyli ze te wszystkie legendy o odpadaniu czesci od HD sa stworzone przez zazdrosnikow co to nigdy nawet kolo HD nie stali a tu prosze z przerazeniem czytam ze to najszczersza prawda jest :wink:

 

no pieknie! :biggrin:

 

nie zycze sobie aby od mojego cos odpadlo :)

 

mam nadzieje ze takie rzeczy dzieja sie dopiero w pewnym wieku motocykla i ja juz tego nie dozyje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już się dzieje w Twoim motocyklu, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Proces ruszył. Ja na początku też nie wierzyłem, a potem się pogodziłem z losem. Tylko że ja mam starą szypę to więcej z niej odpada. Zmienia się na starość.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowalam (jakis m-c temu) mojego bike to mi chlopaki tlumaczyli ze te wszystkie legendy o odpadaniu czesci od HD sa stworzone przez zazdrosnikow co to nigdy nawet kolo HD nie stali a tu prosze z przerazeniem czytam ze to najszczersza prawda jest :wink:

 

 

 

Prawda leży jak zwykle pośrodku: o całej awaryjności H-D mity tworzą ludzie, co albo nie mają nic wspólnego, albo są ciut na bakier z serwisem.

Jednak prawdą jest, że jeśli przy dokręcaniu śrub w H-D zapomni Ci się zaaplikować na gwint klej Loctite, to śrubka prędzej czy później, ale się odkręci.

 

Odkąd pamiętam o loctite, żadna niespodzianka mnie nie spotkała.

Edytowane przez Motocyklista na motocyklu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już się dzieje w Twoim motocyklu, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Proces ruszył. Ja na początku też nie wierzyłem, a potem się pogodziłem z losem. Tylko że ja mam starą szypę to więcej z niej odpada. Zmienia się na starość.

 

:-)

to mnie pocieszyles Qurim....ujmujac to optymistycznie wszyscy harleyowcy skazani sa na powolne chudniecie :biggrin:

 

...jednak dla czystego sumienia zaopatrze sie w Loctite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... :rolleyes:

 

http://misjawagawdol.blogspot.com/2013/03/maszyna-masujaca-redukujaca-min-rozstepy.html

Edytowane przez fisu

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Właśnie zostałem "rozdziewiczony" :). Zgubiłem nakrętke mocującą konsole i śrube dekla na pokrywie wałka rozrządu (chyba tak to sie nazywa). Wie ktoś może jakie to gwinty?

 

Nakrętka z konsoli, odkręciła się z mojej winy. Najwidoczniej, przy zmianie stacyjki, za słabo dokręciłem. :/

Edytowane przez tedi73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...