Skocz do zawartości

Yamaha Virago


KamykxD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma pytanie dotyczące mojego motoru. Motor momentalnie zgasł, prąd dochodzi do stacyjki, jest światło stop i kierunki, ale motor nie startuje i nie ma głównego światła. Jaka może być tego przyczyna? Proszę o pomoc. Nie wiem czy dobrze wybrałem temat ale jestem nowy. Jeszcze raz proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz bezpieczniki ,znajdują sie pod pokrywą kontrolek , to do świateł , co do rozruchu pod kanapą masz przekaznik od rozrusznika poczyść styki i ostukaj jak zadziała to ok jak sie bedzie powtarzalo to wymiana przekaźnika

a wszystko znajdziesz tu https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCsQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.virago.com.pl%2F&ei=UzO8Ue4Hg9uzBsfrgKgB&usg=AFQjCNF0dD-3T8SulE6Y4ytO3UylVxjhhg&sig2=kXxp3LYvgiDi0Q_qwbPE9Q&bvm=bv.47883778,d.Yms

Edytowane przez pisior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam . Ciekawi mnie co sądzicie o motocyklu Yamaha Virago 250cc :) mam 185 cm wzrostu i szukam motocykli z typu chopper do 35 KM , ponieważ tylko do tylu pozwalają mi uprawnienia . Problem w tym , że z tego rodzaju motorów nie ma jakiś szybszych , moglibyście mi polecić jakieś przykłady , które bez problemu mogą pociągnać te 120 / 130 / 140km/h + ?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu pisać czy założyć nowy temat a najlepiej użyć szukajki, były już podobne tematy. Najwyżej moderator zrobi porządek. Jeżeli już Virago to 535, zadziwiająco wydajna i skuteczna 500-tka. Jest dużo wersji dławionych i mieszczą sie w przepisach. Trzeba patrzyć jaki jest wpis w Dowodzie Rejestracyjnym.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dawno już nie jeździłem Virażką. Nawet otwarta wersja z silnikiem 2YL chyba sie łapie na kategorię A2. 35kW to jest 47,59KM

A tutaj według Świata Motocykli 10 propozycji motocykli na kat. A2:

 

 

http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/56,124078,13529065,10_motocykli_dla_mlodych_kierowcow_z_prawem_jazdy.html

 

Cenowo może niekoniecznie dla młodzieży ale sprzęty całkiem całkiem jak na umiejętności świeżych kierowców.

 

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przypadkiem nie do 35kW? Bo jeśli masz kat. A2 to możesz prowadzić Virago 535 (ma 32kW czyli 44KM).

 

Tak dokładnie , wczoraj sobie tak oglądałem ogłoszenia i coś się dopatrzyłem , no i od razu radocha , bo 22 KM w Virażce 250 a te 44KM+ w 535 to jest duża różnica :)

 

Mam jeszcze pytanie , czy Virażka dobrze się sprawdza na dłuższe podróże ? Chodzi mi o takie wycieczki około 200km w jedną strone , co o tym myślicie ? ( Komfort,spalanie) [ Przypominam , że mam 185 wzrostu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie bardzo. przy moich 180cm była mała, aczkolwiek dawałem rady i dłuższe trasy robić. tyle, że to nie tylko kwestia wielkości samego motocykla, co również pozycji na nim; wygodny jest turystyk, chopper (mimo propagandy użytkowników) nigdy aż tak komfortowy nie będzie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie bardzo. przy moich 180cm była mała, aczkolwiek dawałem rady i dłuższe trasy robić. tyle, że to nie tylko kwestia wielkości samego motocykla, co również pozycji na nim; wygodny jest turystyk, chopper (mimo propagandy użytkowników) nigdy aż tak komfortowy nie będzie

jsz

 

Powiedz mi proszę , że jest możliwość , że przy moim wzroście dam sobie na Virażce rade ( pewnie jeszcze trochę urosnę ) ;/ . Myślałem jeszcze nad ( na dole ) , ale to już cenowo trochę dużo

Honda VT750C Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam,

 

mam możliwość kupienia yamahe virago 250 cc za 200euro, czyli ok 850zł.

 

Problem ze moto stało długo nieużywane - 11 lat !, z czego rok na dworze i przyrdzewiały śruby.

 

przebieg org 11 tys km,

 

mogło coś się popsuć w silniku przez taki postój? w baku nie ma rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...