Skocz do zawartości

Grecja 2013


pierwoszow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedż.Byłem już raz w Grecji i chciałem się upewnić czy coś się zmieniło.Z waszych wypowiedzi wynika że nic.Zamierzam wyjechać 15.06.Po drodze dwa noclegi(Węgry i Serbia).Jadę na dwa tygodnie do Paralii, nocleg w " Reahotel" ,znam właścicieli.Bardzo fajna atmosfera.W planie plażowanie,okoliczne przejażdzki i spożywanie lokalnych trunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kupónů se různí podle doby platnosti. Povinnost platit mají všechna vozidla nejméně se čtyřmi koly (motocykly zpoplatněny nejsou) Jak widać motocykle w Czechach nie płacą, choć nie wiem jak to jest z motocyklami 3 kołowymi ale 2 kołowe są na 100% za free.

Jeśli chodzi o Serbie, Albanię, Macedonię to jest spoko, bezpiecznie, choć wiadomo, zawsze trzeba uważać, a czy Włochy to taki super bezpieczny kraj?

Znajomego obrobili usypiając wszystkich w kamperze więc...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj !

 

Widzę że sporo ludzi wybiera się w tym roku do Grecji . Tylko jak zwykle w różnych terminach , ja tez myślę o wyjeździe do Grecji , mam urlop od 1 do 20 lipca ,

chętnie sie przyłącze do kogoś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

..kolego google to potęga... http://www.pzmtravel.com.pl/informacja-o-oplatach-drogowych.html ...poza tym korzystać z bankomatów , korzystać z płatności bezgotówkowych choć to zależy od twojego banku a właściwie prowizji od tego typu płatności ... ponadto wykupić ubezpieczenie podróżne ...oraz zabrać z sobą EKUZ ...

 

kolego, google to wcale nie potęga, bo na podanym przez Ciebie linku nie jest wyraźnie podane czy w Bułgarii i Rumuni posiadacz motocykla musi wykupić winietę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kupónů se různí podle doby platnosti. Povinnost platit mají všechna vozidla nejméně se čtyřmi koly (motocykly zpoplatněny nejsou) Jak widać motocykle w Czechach nie płacą, choć nie wiem jak to jest z motocyklami 3 kołowymi ale 2 kołowe są na 100% za free.

Jeśli chodzi o Serbie, Albanię, Macedonię to jest spoko, bezpiecznie, choć wiadomo, zawsze trzeba uważać, a czy Włochy to taki super bezpieczny kraj?

Znajomego obrobili usypiając wszystkich w kamperze więc...?

Jeździłem ciężarówką po Europie to wpuszczanie gazu do kabiny było częste później, paliwo, karty ,laptopy, telefony , ja spinałem drzwi pasem na noc ,

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Serbii i Macedonii płaciłem,gotówką,najlepiej walutą miejscową.Stawki za motocykle były do dogadania.Zwykle wychodziło taniej niż w cenniku.Można też płacić w € ale trzeba mieć drobne np. 0,50 centów.Jak jechaliśmy grupą tylko pierwszy płacił za wszystkich .W Grecji płaciłem kartą.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...