Skocz do zawartości

Kato Racing


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, magazyn ma tradycyjną formę, zainteresowanych zapraszamy do salonów Empik (a jeszcze bardziej zainteresowanych na stronę FB magazynu: http://www.facebook.com/MotorsportMagazyn).

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-D całkiem w porządku, ostatnio Sikor był 1 dzień treningowo, teraz ja tez na 1 dzień towarzysko z Yubym wyskoczyliśmy który cały czas MODEROWAŁ aby nie szykanować dobrego imienia f.m. ;)

 

A tak na poważnie, to narazie mniej się dzieje głównie ze względu na dość długą ( wg mnie stanowczo za długą ... ) przerwę pomiędzy I a II rundą WMMP; za 2 tyg. o tej porze będziemy już po Moście także na pewno możecie się spodziewać chociaż krótkiej relacji !

 

W międzyczasie ja doszedłem do wniosków, że jeżdżenie raz czy 2x w miesiącu na tor to stanowczo za mało; może dla FUNu to jest akurat ale jak się chce człowiek trochę poscigac i robić jakiś czas i wynik + szykowanie się do wyścigów, to stanowczo za mało... z jakiegoś powodu czołówka większości klas jest na treningach na każdym możliwym terminie, i bardzo dobrze, o ile tylko budżet komuś pozwala! Ja na rundzie czułem się w życiowej formie, a teraz - po 5tyg bez jazdy - czuję jak bym prawie że zaczynał od początku sezon... dlatego aby podtrzymywać formę, postanowiłem że każdy kontakt z torem jest dobry i na ile czas pozwoli, to jeżeli w weekend nie będzie rundy czy s-d to skoczę czasami na sławny Lbl tudzież Rdm ;)

 

Songoku - masz rację, magazyn czytasz tylko po zakupie, co wydaje się jedyną słuszną opcją, wszak tak jest praktycznie z każdym internetowym wydaniem każdego magazynu :) Niemniej zachęcam do empiku po wersję 100 % REAL, magazyn fajny, można się naprawdę sporo dowiedziec przede wszystkim o wyścigach 4 kółek ale fajnie, że zainteresowali się również 2oo, za co bardzo dziękujemy Dominice !

 

Wszystkie newsy staramy się dawać na bieżąco na FB --> https://www.facebook.com/KatoRacing

 

Strona również będzie pomału aktualizowana, ale pamiętajcie, że my oprócz wyjazdów na TÓR mamy też prywatne życie, i dodatkowo - o zgrozo ! - trzeba nawet pójść do pracy czasami, żeby na to wszystko zarobic ;) A wszystko ( mimo iż wydaje się, że nie ma tego dużo ) ogarniamy sami, także - jest co robić a doba 24h czasami wydaje się co najmniej o 12h za krótka !

 

pozdrawiamy, do zobaczenia na torze ;)

Edytowane przez rinas

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz rację Rinas przerwa między edycjami 5 tygodni to jakaś paranoja.

Troszkę brakuje mi z Waszej czwórki Shermana coś się z nim chyba stało miał dużo zapału i chyba coś pękło ale nie wnikam. Chyba te 5 tygodni go uśpiło, mało jest go na forum ale trzymam kciuki za dalszą część sezonu i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Songoku - masz rację, magazyn czytasz tylko po zakupie, co wydaje się jedyną słuszną opcją, wszak tak jest praktycznie z każdym internetowym wydaniem każdego magazynu :) Niemniej zachęcam do empiku po wersję 100 % REAL, magazyn fajny, można się naprawdę sporo dowiedziec przede wszystkim o wyścigach 4 kółek ale fajnie, że zainteresowali się również 2oo, za co bardzo dziękujemy Dominice !

 

 

Dokładnie, tym bardziej warto, że - mam nadzieję - to nie ostatnie słowa chłopaków w Magazynie :)

 

Poza tym, gratulacje świetnego występu w Moście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...