Skocz do zawartości

Kato Racing


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, polepiliśmy się po ostatnim speed day'u (do grona sponsorów musi dołączyć jakaś firma produkująca trytytki, nity i powertape... zdjęcie poglądowe poniżej) i jutro uderzamy na Czechy. Trzymajcie kciuki, bo podnieceni zajebistością wypadków niczym bohaterowie filmu "Crash" nie możemy się doczekać kolejnych emocjonujących figur i sytuacji generujących adrenalinę.

 

Jak można się domyślać, wyjazd do Mostu tradycyjnie ma na celu spokojne zapoznanie się z nitką toru i doskonalenie techniki. Jak będzie? No cóż, będzie jak zawsze... :buttrock:

 

941688_4787916745438_1218543901_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika, jeżeli jakaś blondynka ma sprawę, to przewodniczącym mogę być ja, poświęcę się :)

 

Spróbuję wrzucić jakieś foty + on-board, coś tam kręciliśmy. Ogólnie wrażenia są MEGA, bo to najlepszy tor, na jakim jeździliśmy. Po prostu super: szybkie winkle, w których leci się na full otwartej manecie, idealna konfiguracja + bonus w postaci kilku nierówności (na przykład na prostej start-meta jest "siodło", w którym akurat mi wchodziło wbijanie 6. biegu :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor jest niesamowity, mi osobiście strasznie podpasował, nasze czasy - w porównaniu do zeszłorocznej rundy i wynków w Rookie - całkiem-całkiem :)

 

Tor jest mega, chodzi mi głównie o samą konfigurację - trasę, bo już sama infrastruktura taka po prostu normalna - na pewno lepsza niż w Poznaniu, no i nitka - momentami tragiczna, ale ogólnie nie jest źle :)

 

Bardzo szybkie winkle, przekładanie na rozwierconej 4ce czy ciśnięcie prawie do odciny na 5tce w długiej lewej sekwencji zaraz po prostej i szykance prawo-lewo - coś pięknego!

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor hardcorowy :) . Trzeba się dobrze skupić, żeby się szybko przebić przez te różnorakie sekwencje winkli - dla mnie nitka toru jest świetna, do tego fajne różnice poziomów. Nawierzchnia w niektórych miejscach pozostawia trochę do życzenia (wyjście na prostą, do tego pod górkę :D ), opony i zawiecha nie mają lekko, ale ogólne wrażenia baardzo pozytywne.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem w Moscie gdy nie było szykany na prostej i wtedy dopiero się działo w lewym długim, który dziś jest po szykanie. Mnie Most także wyjątkowo odpowiada to wspaniały obiekt i dziwi mnie, że wielu ludzi strasznie się go obawia.

 

Mam nadzieję Panowie, że ten dzień na torze pozwoli wam na zapoznanie się z torem i pozwoli wam na lepszy wynik podczas rundy. Jak wiadomo trening czyni ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...