Skocz do zawartości

Kato Racing


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zycze powodzenia Panowie i do zobaczenia w poniedzialek ale oswiadczam ze tanio skory nie sprzedam :)

A w temacie kosztow to mysle ze lepiej tego nie liczyc bo jak czlowiek sobie uswiadomi ile kosztuje taki np. dwudniowy speed day to kazdy normlany czlowiek stwierdzi ze normalni to my nie jestesmy :) bo jeden taki wyjazd to dwa tygodnie dla jednej osoby w jakims milym cieplym kraju a nie korzystanie razem z 150 innymi typami z 8 kibli i 8 prysnicow :)

NO ale coz jeden lubi lezec na plazy a drugi zap.... ć po torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to się właśnie zaczęło.

 

 

Dzięki serdeczne za wszystkie ciepłe słowa!

Liczymy na Wasz doping oraz na kwał dobrej rywalizacji ze strony innych startujących forumowiczów :) .

Śledźcie naszą stronę www oraz profil FB, z biegiem sezonu będzie tam sporo ciekawych materiałów o naszych treningów/zawodów (w tym multimedia), o polskim podwórku wyścigów motocyklowych i in.

Już niedługo zobaczycie wszystkie nasze motocykle w komplecie (i do tego w akcji :) ). Mamy nadzieję, że spodobają się równie dobrze jak zaprezentowane Gixery.

 

@MatMax, mogę powiedzieć tylko że jest trochę lżejsza, ciut szybsza i bardziej efektowna :bigrazz: . Jest jeszcze kilka pomysłów na drobne mody, ale przebieg sezonu to zweryfikuje.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby dzięki! A przy okazji szykuj sprzęt i siebie, bo za każdym razem, jak widzę VTR-kę, to sobie myślę, że przecież w Polsce jest jeden taki, który ma właśnie ten zajebisty, "niemainstreamowy" sprzęcik!

 

Masz, nawet spośród 100 maszyn na paddocku Pannonii zdjęcie zrobiłem tej:

VTR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie, do zoba na torach wyścigowych :)

 

Osobiście w chwili obecnej aktywowało się 101 % mojego ADHD, mianowicie nie mogę się już doczekać poniedziałku, dlatego muszę trochę pomedytować i się uspokoić żeby to wszystko wziąśc na chłodno i spokojnie :) no ale co poradzić od września do teraz minęło równo 6 miesięcy nie-jeżdżenia,dlatego człowiek głodny wrażeń :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...