Skocz do zawartości

Warszawa - Kazimierz Dolny


gold wing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje kilkudniowy wypad do Kazimierza, w zwiazku z tym prosba o podanie ciekawej trasy. Nie chodzi mi o najszybszy przelot, droga moze byc dluzsza ale chcialbym cos po drodze zwiedzic, jakies ciekawe miejsca. I gdzie warto nocowac, czy w Kazimierzu a moze gdzies w poblizu. Zwiedzilem rozne miejsca ale Kazimierz zawsze byl nie po drodze. Najwyzszy czas to nadrobic. Z gory dziekuje za informacje i wskazowki.

Niczego w życiu nie należy się bać,

Należy to tylko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ....

Kilka dni do Kazimierza ? Czy tam posiedziec kilka dni ?

W sumie trasa nudna ale mozesz zatrzymac sie w Czersku i zamek zaliczyc a potem na druga strone Wisly i do Deblina do szkoły orlat ....

Ewentulanie Warka i browar po lewej stronie Wisły a z Kazika to do Lublina ....

Nic wiecej nie przychodzi mi do głowy. ja zawsze robilem taki wypad na 1 dzien.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, po drodze nie ma specjalnie ciekawych miejsc, Garwolin, Ryki, takie klimaty, można tez jechac przez Maciejowice, ale po zimie droga fatalna, ja czasami cisnę przez Radom gdy mi sie spieszy i jadę do Ursusa albo na Bemowo ale tam nudna ekspresówka

 

za to na miejscu jest ciekawie, Kazimierz i okolice, Janowiec, Nałęczów, tutaj 3 dni to stanowczo za mało aby wszystko obejrzec,

 

wybór noclegu masz bardzo duzy od hoteli 4ro gwiazdkowych po prywatne kwatery, kwestia kasy, jeśli myslisz o weekendzie majowym to praktycznie wszyscy mają juz komplet gosci od paru miesiecy w tym terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sugestie i propozycje. Z tego co widze to przez 3 dni nie bedzie czasu sie nudzic. Weekend majowy odpada, za duzy tlok. Polece pozniej, bedzie wiekszy wybor noclegow no i cos zwiedzic tez lepiej jak mniej ludzi. Jeszcze raz dziekuje

Niczego w życiu nie należy się bać,

Należy to tylko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek w Janowcu po drugie stronie Wisły.

Przeprawiaj się promem :icon_mrgreen: jak będzie chodził. Będziesz miał niezapomniane wrażenie :flesje: :eek: .

Pałac w Kozłówce koło Lubartowa.

Pijalnia czekolady w Nałęczowie :P .

Zejdzie Ci się trochę bo drogi lekko zdewastowane i nie pogonisz. W zasadzie przydałoby się enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek w Janowcu po drugie stronie Wisły.(...)

Zaraz obok zamku jest cos w rodzaju muzeum entograficznego, tez mozna wdepnac.

 

Zejdzie Ci się trochę bo drogi lekko zdewastowane i nie pogonisz. W zasadzie przydałoby się enduro.

A to jest fakt, ostatnio bylem tam ze 3 lata temu i juz wtedy z jakoscia drog szalu nie bylo.. ale jezdzilem Afryka wiec :crossy: :buttrock:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...