Skocz do zawartości

husqvarna cr 125 2010 problem z amortyzatorem sachs


nico407
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupiłem husqvarnę cr 125 2010 i mam problem z ustawieniem tylnego amortyzatora tylnego sachs a konkretnie nic nie działa ani odbicie ani dobicie w którą strone nie pokręcę nie ma reakcji na ustawienia. koło sie klei do gruntu ale jest strasznie twarda i wolno wraca do góry. Co może być tego przyczyną ?? jak to naprawić ?? gdzie na dolnym śląsku naprawiają takie amorki. Ile powinno być gazu i jaki sie nabija??post-58738-0-07448500-1364746381_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zadajesz takie pytania to nie zrobisz tego sam. W warunkach garażowych, spokojnie się da to zrobić, trzeba mieć odpowiednie narzędzia i wiedzę. Azotu ciśnienie ma być 10atm ale to sprawdź serwisówce, oleju wchodzi tyle ile się zmieśći, w amortyzatorze nie może pęcherzyków powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zadajesz takie pytania to nie zrobisz tego sam. W warunkach garażowych, spokojnie się da to zrobić, trzeba mieć odpowiednie narzędzia i wiedzę. Azotu ciśnienie ma być 10atm ale to sprawdź serwisówce, oleju wchodzi tyle ile się zmieśći, w amortyzatorze nie może pęcherzyków powietrza.

I właśnie jeden podstawowy błąd popełniają ludzie którzy ni z gruchy ni z pietruchy biorą się za tylny amor. Złe odpowietrzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorek dam do regeneracji do fachowców ale dziwi mnie to ze gaz jest olej jest a nie można tego wyregulować.Husqa spisuje sie dobrze oprócz tego tylengo amorka,silnik ok rama nie pęka jestem zadowolony,wymienione łożyska na wale , korba proxa , tłok , przygotowana do sezonu będzie jak zrobie amorek ale zastanawiam sie nad kupnem 4t lub zamianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorek dam do regeneracji do fachowców ale dziwi mnie to ze gaz jest olej jest a nie można tego wyregulować.Husqa spisuje sie dobrze oprócz tego tylengo amorka,silnik ok rama nie pęka jestem zadowolony,wymienione łożyska na wale , korba proxa , tłok , przygotowana do sezonu będzie jak zrobie amorek ale zastanawiam sie nad kupnem 4t lub zamianie

Może są nieodpowiednie ilości tego i tego albo masz zabrudzone/uszkodzone zaworki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może są nieodpowiednie ilości tego i tego albo masz zabrudzone/uszkodzone zaworki.

 

 

Ja sie za to nie biorę bo nie mam do tego sprzętu i wiedzy na tyle żeby to rozebrać bo wiem że nie jest to proste,po drugie zych coś robił przy nim na gwarancji a teraz już niestety wszystkie remonty zostały na mojej głowie na dodatek ten amorek sachs jest nie typowy jeden na allegro za 1699 zł u zycha :( boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...