Skocz do zawartości

Dzikus już jest


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Syrek ja też się dziwie, pilot power 2ct ok, ale road na przodzie to troche pomyłka,z tyłu wiele nie zostało i jak tył wyskoczy to za nim pójdzie przód i zależy od tego jak mi sie sezon bedzie układał bo jesli plany wakacyjne będą związane z dalszym wypadem to wleci ponownie pilot power a jeśli nie bede nigdzie daleko wędrował na moto to chyba również sprawdzone w sp-1 racetec`i k3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w VTR sp-1 miałem pilot power 2ct i zrobiłem niecałe 6000km i później miałem zwykłego pilot powera 1składnikowego i również zrobiłem niecałe 6000km. Styl mojej jazdy to mocno dynamicznie ale mało po mieście i sądze, że stad taki duży przebieg tych gum, jednak jak ganiasz od świateł do świateł to kapeć dostaje swoje i znika znacznie szybciej ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piloty miałem kiedyś w Bandicie i dobrze je wspominam, fajnie zachowywały się na mokrym. Czeka mnie zakup gum do mojego sprzęciora, ale pójde raczej w coś bardziej turystycznego, jak np. Dunlop Roadsmart 2 lub Metzeler Z8.Sorki za off top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz uważaj na siebie Rudy i zapier...aj do sklepu po amor skrętu

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj używki amora bo pewnie konikowi nie będziesz odpuszczał, ładna sztuka. Na marginesie to też nie lubię za mqszynami jezdzic bo naprawde ciezko znaleść coś miłego.

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem, mówisz, że mam się czego bać ? :D

 

tego odwróconego tłumika :)

Ogólnie najładniejszy model dychy

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzieki Wszystkim, Yuby, przesiadaj się na zx10r -ma piernięcie :D

Modem, wiem, ze mam lewy komin na prawej stronie :) W wolnej chwili znaczek Ixil`a przerzuce na właściwą str. :P

Pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...