Skocz do zawartości

dziwna jazda


Mercu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie to strasznie. Dlaczego jest tak że tylko ta moc w silniku daje tak naprawdę siłę do życia nie wiem jak u was ale gdy nawet tak jak ja posiadam tylko samochód który ma zaledwie 130kucy rozpędzam go długo ale cały czas rozpędzam i chce zrobić z niego samolot do niedawna wystarczało mi to ale dzisiaj już nie, chce czegoś więcej.

Więcej i więcej szybciej i szybciej rzecz normalna jak pacierz.

zawsze sam i zawsze tam gdzie pusto dookoła. Ta "prędkość" ona jest jak narkotyk

wszyscy zawsze mówią czy to domownicy czy przyjaciele a nawet obcy. Po co tak szybko, co on tak zapie**ala?

nigdy nie wiedziałem dlaczego lecz teraz już wiem.

Bo to kocham.

Nie wiem musiałem to napisać.

Już odliczam dni do czerwca a z nim powrót do naszej kochanej Ojczyzny. I swojej pierwszej jednośladowej maszyny:):)

POZDRO dla wszystkich drogowych samolotów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem autora tekstu. Podczas tej kolejnej zimowej wiosny. Rozpoczynam swoją przygodę z motocyklem. Sam kiedyś mówiłem "po co tak zapie444dalac" i wiem po swoim przykładzie ze jak jest prosta to manetka z gazem sama idzie w dół. Później się dziwie dlaczego to zrobiłem ale to po prostu jest silniejsze od człowieka. Wiec przed każdym wyjściem na motocykl oglądam w internecie jakieś wiadomości o motocyklistach, wypadkach i staram się sobie uświadomić żeby nie przeginać.Nazywam to walką samego ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prędkość? spoko - na autostradzie, najlepiej za granicą. Nie wiem jak u Was ale tu w Krakowie są takie kratery...

Ja jestem zwolenniczką zapie**alania powoli i z klasą na mojej 125 ^^. Jak to mówią, śpiesz się powoli, bo sie rozp.... . Pozdrawiam :) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabija Nas to co najbardziej kochamy, ta prędkość, ta adrenalina...

 

165139_134611576602641_1079526_n.jpg

 

 

164796_134577566606042_2932057_n.jpg

 

 

36284_134577156606083_270435_n.jpg

 

 

Błahahahhahahahah, o ku*wa :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...