Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu - Czestochowa Jasna Góra 20-21 kwietnia 2013 roku


pawel25001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś pewnie tak

ja nie :biggrin:

polityki i religii nie mieszam z motocyklami ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to rozpoczęcie w Częstochowie w ogóle jest w tym roku czy Pan Węgrzyn zeszłorocznym Gietrzwałdem spierdolił wszystko ??

 

To chyba było ciut inaczej.Gietrzwałd był alternatywą.Można było jechać do Częstochowy.Niektórzy pojechali i lekko się wqr...Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba było ciut inaczej.Gietrzwałd był alternatywą.Można było jechać do Częstochowy.Niektórzy pojechali i lekko się wqr...Amen.

Nie kolego Gietrzwałd był przeniesieniem Częstochowy bo śmieszny Pan Komandor Węgrzyn(organizator zlotu Katyńskiego) obraził sie prezydenta Czestochowy bo ten chciał prócz corocznego rozpoczęcia sezonu przy klasztorze zrobić impreze 3 dniową z koncertami pokazami motocykli włącznie. Część ludzi i tak pojechała na Częstochowe ale Marianie z klasztoru ich olali, i chłopaki mokli w deszcze długie godziny.... i tym sposobem dzisiaj nie ma ani tego ani tego a szkoda bo to największe spotkanie motocyklistów w PLu było....

Edytowane przez drex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz tylko byłem 2 lata temu, zobaczyłem, posłuchałem, podziękowałem.

Prywatny folwark jednej grupy motocyklowej.

 

Mianowicie? Nakreśl troche bo w tym roku zamierzam wybrać sie pierwszy raz ( zazwyczaj tylko dla zasady jezdzilem na bemowo).

 

LwG

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać...

Zakaz wjazdu na błonia przed husarią pana Węgrzyna, potem trzy słowa od ks. Małkowskiego.

Zresztą na YT są filmiki, poszukaj z 11r.

Z raz pewnie warto pojechać, więc jedź i zobacz, mnie szkoda paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę pierwszy raz tak jak piszecie i sam ocenie :) chociażby po to zeby zobaczyc tak liczną grupe motocyklistów w jednym miejscu :).

 

LwG

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę pierwszy raz tak jak piszecie i sam ocenie :) chociażby po to zeby zobaczyc tak liczną grupe motocyklistów w jednym miejscu :).

 

LwG

Proponuje 21 kwietnia napewno będzie mniej jadu smoleńskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...