Skocz do zawartości

Obudzona z głębokiego snu.....


alex1151
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje udanego zakupu

 

 

Trudno to nazwać "zakupem".....to była prawdziwa kradzież ;) Wczoraj odebrałem odmalowany zbiornik i boczki. Emblematy odświeżone a wszystko idzie w dobrym kierunku. Oczywiście zostaje w oryginale. Teraz czas na drobne zmiany typu lepsze i większe sakwy oraz kufer na tył. Przyda też się szybka na trasy........powolutku, pomalutku a "babcia" odzyska swój dawny blask :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz potrzebował kiedyś więcej mocy, to szukaj amerykańskiego wałka - oryginalnego, bo na niemiecki rynek ten silnik jest stłumiony do 50KM właśnie wałkiem. Oridżinal miał 63KM.

 

Chociaż z osobistego doświadczenia Ci powiem że nie warto :D wzrost mocy niewielki, a czuć że silnik bardziej się wysila.... ;)

 

P.S. ja swoją "drugą" (do podmianek i na części) kupiłem za 450 jewro i sprzęgło rozrusznika było do poprawy. Ale też warto było.

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszaj, dopóki jeździ i nie narzeka - to bez sensu. Jak brakuje mocy to szukaj czegoś mocniejszego :) przynajmniej ja bym tak zrobił, a mam strasznie wykastrowany motocykl (ponad 1/3). Po prostu hołduję zasadzie "lepsze wrogiem dobrego".

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniaj, nie warto. Kulka, niestety nie masz racji, prawo fizyki robi swoje - owszem miał ciutkę więcej mocy, ale z miejsca się o wiele bardziej grzał no i wciągał więcej. Wiem, bo zmieniałem i znam swój motor dosyć dobrze.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w oryginale to żadnych frędzli na kierze nie było..... ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w oryginale to żadnych frędzli na kierze nie było..... ;)

 

 

Pewnie, że nie było:) Sakw też ie było...i szyby nie było a już czeka;) Bryła i osiągi zostana bez zmian......natomiast kilka dodatków nie zaszkodz,prawda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...