Skocz do zawartości

..:: HELP ścigacz do 11tyś zl ? ::..


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o jakies wskazowki,opinie bo sprzedalem moj motorek Honda CBR 400RR i teraz chce zmienic na cos wiekszego ale nie mam kogo sie poradzic co teraz kupic moje typy to: CBR 600 F2, Kawa ZXR 750, Suzuki GSX-R 750 wiecej nie wiem a moze nie widzialem prosze o jakies info ktory motorek brac,najlepszy rocznik. Kasa ktora dysponuje to 11 tys zl myslalem o sprowadzeniu czegos np z niemiec ale czy za 11 kawalkow oplaca sie jezdzic za granice? tego tez nie wiem.Lubie jazde szybką,jakies tricki,ale chcialbym zeby to byl motorek zywotny i w miare bezawaryjny jak moja poprzednia CBRka i nie chlal 12l/100km bo na wahe nie wyrobie :mrgreen: prosze o rady :?: dziekoweczka!!! A moze ktos ma cos do sprzedania to prosze o kontakt 503-898-196 :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli pragniesz aby twój moto był taki jak twoja poprzednia CBRka to szukaj wszystkich tych typów, i zakup ten którego stan techniczny będzie najlepszy. Na pewno nie będziesz miał potem problemów że "ahh mogłem wziąć tę Kawę/Hondę/Suzukę". Jeżeli już kupisz moto i będzie ono w bdb stanie technicznym to zapewniam że nie będziesz miał wyrzutów.

 

Po prostu szukaj tego co jest w najlepszym stanie technicznym... i tyle

 

 

Pozdro - kiluBorsuk [TM] :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 11 tys. możesz próbować upolowac jakąś CBR600... albo zzr600 (tylko od rocznika 93) - tez niezawodny. Ewentualnie GXR-750 ale jeszcze olejak (chyba tak do 93 roku). Poszukaj na Allegro, albo na ebayu, ale w niemczech GENERALNIE dobre moto są droższe niż moto w polsce... Koszty sprowadzenia i rejestracji to około 1,5 - 2 tys. zł (z czego 1000 zł to wszystkie koszty związane z rejestracją). A sprowadzenia, to zależy czy masz czym (tylko wacha i ewentualnie nocleg), czy nie (wtedy trza kogoś wynająć).

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnei w lublinie w jednym serwisie jakis miesiac temu stala na sprzedaz honda vfr750 rk chyba 86 ale bardzo ladny stan tech i wizualny za niecale 7 tys sam o niej myslalem ale dla mnie to bylo troche za stare ale napomknalem o tym bo slyszalem pozytywne opinei o tym modelu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym chyba raczej F2, sam na nia postawiłem i jak narazie ( odpukac w niemalowane :buttrock: ) nie zawiodła mnie. Z motocykli które wymieniłeś jest chyba najlepsza na miasto i dalsze wypady, pozostałe dwa to moto raczej czysto sportowe. Ale twój wybór. Jak pisał Kilu najważniejszy jest stan techniczny. Powodzenia w szukaniu, i uważaj bys nie nadział się na minę. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze do 11K pln nie znajdziesz dobrze utrzymanej F2..

 

a wiadomo jak sie kupi uzywke zawsze jest cos do zrobienia.. nie ma to tamto..

 

ja jakbym mial 11K uderzylbym w fzr600 (ok 9K) + jakies poprawki.. + zostanie kasy na jakis kask dobry albo wache :buttrock:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady ale tak naprawde to zlapalem teraz zajawke na cos szybkiego i takiego zeby nie bylo problemow ze stawaniem na gume a myslicie ze CBR 600 F2 nie bedzie z tym miala problemow ? Podobno te GSX-R 750 to skarbonka ciagle trzeba cos kupic (łańcuch,swiece,itd) a o kawa ZXR 750 to powiem szczerze ze nie mam zdania i chetnie bym sie czegos dowiedzial wiec poprosze o wasze zdania co kto by kupil ??? :buttrock: No bo nie wiem mialem oferty GSX-R 750 z 92r za 11tys ale nie wiem czy ten rocznik mona pewnie brac.Dawajcie swoje info moze uzytkowaliscie te moto : CBR 600F2, Kawa ZXR 750,GSXR 750 co mam z tego wybrac i dla czego,ktory rocznik najlepszy a wszystko oczywiscie do 11 kawalkow :smile2: plusy i minusy tych modeli a ja juz z tych opini cos dla siebie wybiore :D dziekoweczka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie juz znasz: CBR 600F2

Rocznik minimum 91 bo od tego były robione F2, co do jazdy na gumie to uwierz mi że idzie, 100 kucyków między nogami potrafi podnieść przednie koło. Kiedy ja byłem w twojej sytuacji odradzano mi GSXR 750 z powodów silnika. Podobno nie są one zbyt trwałe. Jeździłeś juz CBR'ą więc chyba wiesz że te sprzęty są raczej niezawodne ( ale jak masz pecha to i w drewnianym kościele ci cegła na łeb spadnie :buttrock: ). Życzę powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za ta kase polecam VFR 750 ale od roku 91 czyli model w nowszych owiewkach. Silnik na walkach, bez zadnych lancuszkow rozrzadu wiec nie musisz sie martwic o zbytnie grzebanie w silniku. Gdzies nawet wyczytalem ze wymiany i regulacje sie robi co 12 lub 24tys km. Jesli chodzi o zywotnosc silnika to nie ma konkurentow. Super prowadzenie i bardzo wygodny. No i wyglad tez przyciaga (szczegolnie ten mono wahacz). Osobiscie gdybym mial okazje to sam bym sobie kupil cos takiego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...