Skocz do zawartości

Chorwacja w sierpniu


pitersrem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję jakiś mały trip do Chorwacji bez napinek . Po prostu chce polatać tamtejszymi drogami i zobaczyć niektóre miejsca, byłem tam zeszłego roku samochodem jednak planuje tam wrócić na dwóch kółkach . Termin najlepiej sierpień ewentualnie początek września czas około 14 dni. Może są jacyś chętni zawsze można połączyć siły. Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki wyjazd raczej polecam wrzesień,powinno być trochę luźniej i taniej.Zwykle jeździłem w te rejony przełom czerwca i lipca,i zwykle z własną ekipą.I to za dużą,bywało nas do siedmiu motocykli.Nie było nigdy problemu ze znalezieniem kwater.Tobie polecam poszukać ekipy ,która się wybiera w te rejony i do nich się przyłączyć.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany się zmieniły ruszamy w drugiej połowie czerwca:)

 

Do autora wątku!!! i Moderatorów

Proponuję założyć zakładkę pn."szukam. chciałbym. pragnę. boję się, może pojadę a może jak żona urodzi. lub gdy będzie słoneczko albo deszczyk delikatny to może pofrunę???

albo jedziesz albo nie

portal schodzi na .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku!!! i Moderatorów

Proponuję założyć zakładkę pn."szukam. chciałbym. pragnę. boję się, może pojadę a może jak żona urodzi. lub gdy będzie słoneczko albo deszczyk delikatny to może pofrunę???

albo jedziesz albo nie

portal schodzi na .......

ciekawe podejście do tematu :ohmy: bo komuś się zmieniły plany to portal schodzi na ... :banghead:

 

Też Ci odradzam CRO w sierpniu, byłem raz kamperem i masakra, wszędzie totalny tłok ceny kosmiczne no i dla moto trochę za ciepło. Nie mam jeszcze sprecyzowanych planów na te miesiące,ale może się skuszę. Zobaczymy

 

jak sam pisałeś wcześniej do pitersrem : " albo jedziesz albo nie , portal schodzi na ..." Widać jeden może , drugi nie :D Rozumię teraz propozycje założenia zakładek typu : szukam. chciałbym. pragnę. boję się, może pojadę a może jak żona urodzi. lub gdy będzie słoneczko albo deszczyk delikatny to może pofrunę??? :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku!!! i Moderatorów

Proponuję założyć zakładkę pn."szukam. chciałbym. pragnę. boję się, może pojadę a może jak żona urodzi. lub gdy będzie słoneczko albo deszczyk delikatny to może pofrunę???

albo jedziesz albo nie

portal schodzi na .......

 

No wiesz Stroman, nie każdy ma kampera i planuje wakacje z pięcioletnim wyprzedzeniem.

To forum, a konkretnie ta zakładka jest po to, aby właśnie planować, dyskutować, wymieniać się doświadczeniami z podróży.

Sugeruję poluzować gumkę w majtkach.

Nawiasem mówiąc zawsze zastanawiałem się co takiego ludzi ciągnie do kampera.

Na campingu wyciągają te swoje stoliki składane, piją herbatę i udają wielkich globtroterów.

Potem męczą ludzi swoimi żałosnymi fotkami na fejsie lub innym gejbuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamper ze skuterkiem 250ccm na klapie z tyłu to wg mnie idealny zestaw wakacyjny. Dojechać niespiesznie kamperem np. na Lazurowe wybrzeże czy do Toscanii, a tam w krótkiej koszulce i sandałach śmigać leniwie po drogach między miasteczkami. MARZENIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamper ze skuterkiem 250ccm na klapie z tyłu to wg mnie idealny zestaw wakacyjny. Dojechać niespiesznie kamperem np. na Lazurowe wybrzeże czy do Toscanii, a tam w krótkiej koszulce i sandałach śmigać leniwie po drogach między miasteczkami. MARZENIE :)

 

wyglebić w tej koszulce i spodenkach przy 40km/h i zostawić kolana na asfalcie, bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...