Skocz do zawartości

V-Storm, blokada silnika


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż Elżbiety wydaje się trochę trudniej niż naszych meneli.

 

:) Właściwie to jej nie widziałam bo przelew był i jakoś nie sprawiło mi trudności kliknąć OK :laugh: Chociaż ja to zawsze kilka razy myślę w kwestiach finansowych. A tutaj nic a nic.

No i nie zamówiłam do tej pory tego wtryskiwacza, bo chyba naprawił się sam.

Nie wytrzymalam i postanowilam pojeździć, wyszło tak że w końcu przejechałam 150 mil w ramach sprawdzenia. Zatankowałam najpierw i po tych 150 milach zatankowałam ponownie. W zbiornik na Esso zmieściło się nieco ponad 8 litrów.

Czyli raczej mało, właściwie to zaskoczona byłam że tak mało.

Jeżeli zaś chodzi o samego V-Strom-a to w jeździ jak ciężarówka. Zastanawia się jakby najpierw czy przyśpieszyć, a może zwolnić. Sam z siebie nie bardzo chce skręcać :laugh: Taki żółw jakby. SV-ka przegoniłaby go w każdą stronę bez problemu. Można odnieśc wrażenie że gdy droga prosta to wcale nie trzeba myśleć nad jazdą bo moznaby usiąść bokiem i robic zdjęcia np.

Co nie oznacza że z nim jest coś źle, po prostu zupełnie inny motocykl.

Żadnego doświadczenia z nim nie mam, jednak mozna nim pojechać daleko albo bardzo daleko. To wrażenie zrodziło się po kilku minutach jazdy i chyba tak już zostanie.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, zrób co trzeba zanim widmo powróci. Zawsze tak jest że się odkłada na później "bo działa dobrze" a potem bum i koniec jazdy.

 

 

A co do Stoma vs. SV to całkiem inne moto, to już zauważyłaś. Prowadzi się jak pijana żyrafa, ale za to jaka wygodna jest. Zjedź SVką w las jesienią a zjedź Stromem, zobaczysz gdzie jest różnica. Ale za daleko nie wjeżdżaj bo to nie offroad.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzi się jak pijana żyrafa, ale za to jaka wygodna jest.

 

:laugh:

Ja odniosłam wrażenie że raczej boleśnie trzeźwa żyrafa. Ale wygodna wzorcowo, to pewne.

Oczywiście z tymi wtryskiwaczami racja, wiem że nic samo się nie naprawi. Tyle że kto wie czy przyczyna leży właśnie tam. Moto ma symboliczny przebieg, długo stało. Najpierw dokładnie sprawdzę całą elektrykę odpowiedzialną za zasilanie. Jeżeli powróci zalewanie paliwem to będę martwić się dalej.

Takie fajne gaźniki kiedyś robili, komu to przeszkadzało?

No i jaka zabawa z ich czyszczeniem była. Nic nie trzeba było kupować i w lesie nawet można było coś zrobić w razie konieczności.

Chyba jestem staromodna trochę :huh:

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jeżeli padnie na wtryskiwacz to oczywiście bezlitośnie zostanie zakupiony nowy. Nie odmówię sobie jednak przyjemności rozmontowania tego ew. zepsutego. Stodoła odpada, bo i nie posiadam żadnej. Pewnie nawet nie w garażu, bo zimno. Najpewniej na stole w kuchni :laugh: i ew. przy użyciu internetu.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jaka zabawa z ich czyszczeniem była. Nic nie trzeba było kupować i w lesie nawet można było coś zrobić w razie konieczności.

Chyba jestem staromodna trochę :huh:

 

A ile $$ szło jak gaźniki stare były. Dziś skończyłem reanimować starą Venturę która chyba w stodole połowę zycia spędziła. Niby tylko doprowadzenie gaźników do dobrego stanu, a 2,5k zł poszło. Jednak silnik ożył i kręci się jak wściekły, ryczy jak bestia. W końcu to V4.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Najpewniej na stole w kuchni :laugh:

 

Na stole w kuchni to wiesz co Ty mozesz robic, prawda ? :icon_razz:

No i napisz jeszcze ktory to rocznik bo chyba nie bylo wzmianki o tym ... albo przeoczylem. Juz znalazlem 2010. No to tanicha jak 2000. Naprawde

I jak masz zimno to zrob ten remot i nie smigaj jeszcze.

Gratulacje :notworthy: :clap:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...