Skocz do zawartości

gsx 1000 k1


Hbi Vuibik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj, przeczytałem Twoje wcześniejsze posty, zarówno tam jak i tu zapominasz, że nowe zdania pisze się z wielkiej litery :rolleyes: Daj sobie spokój i nie strugaj wariata.....

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem nowe imie, inni motor, i za darmo mam kurs pisowni, oby wiecej takich pozytecznych stronek

 

mi sie nie chce nawet rozmyslac kim jest pawel, ani co pisal na innych forach, a tym bardziej co on ma wspolnego ze mna i co myslicie na temat motocykla, bo zaloze sie ze jest mniej awawyjny niz wasze sprzeciki, nawet przeszedlem sie zmierzyc te osie bo juz myslalem ze macie racje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz innych ludzi za idiotów większych od siebie? Wrzuciłem foty Twojego motocykla sprzed gleby. Nawet nie pi...l, że to nieporozumienie, bo te mota mają nawet w takim samym kolorze skrzydełka od setów, nie wspominając o reszcie oczywistych "detali" jak np. zadupek. Fotka dowodu rej. nic nie wnosi. A nie sory, wnosi to, że właściciel jest z Łomży, czyli tak jak użytkownik, z którego konta zostały napisane tamte posty :D .

K...wa, co za asy są w tym kraju ...

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może któryś poprzedni własciciel to był Paweł...bo moto mogło wedrować z rąk do rąk?! Ale to nie zmienia faktu że gniot...piszesz że moto proste więc jakim cudem przy tej opisanej kolizji została uszkodzona chłodnica :banghead: Naprawdę zaprzestań w zgodzie pisania, bo nikt o zdrowych zmysłach nie poleci ani nie kupi tego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, ale kolega kupił motocykl rok temu, a sytuacja z "Pawłem" była dużo, dużo wcześniej, także nie zdążyłby sprzedać moto autorowi tematu ;)

Edytowane przez Ziuutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tego było że nie skojarzyłem dat!

 

Naprawdę nie ładnie jest podsuwać minę dla kolegów i koleżanek ,na dodatek pod innym nickiem i upierać sie przy swoim skoro fakty mówią same za siebie.

 

Raczej u wszystkich już został skreślony jako forumowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor zasługuje na detektywa miesiąca oby więcej takich bystrych osób jak on ale ja o tym już dawno wiedziałem że jest bystry ;) Życie jest okropne, ludzie nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę mogą zrobić innym, motocykl to nie rower czy hulajnoga dla takiego gnoj.... nie jest ważne że może osierocić np. trójkę dzieci ale cóż tak jak pisałem życie jest bezwzględne i brutalne ważna jest dzisiaj kasa ponad wszystko. Nie piszę tego posta wyłącznie do tego tematu, ogólnie miny mogą być wszędzie.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...