Skocz do zawartości

Potrzebna krew dla RAFIZACISZE - PILNE!!!


KRACHOL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oddałem krew 28.12.12 a następny raz mogę oddać 22.02.13, nawet dano mi takie specjalne zaproszenie na kolejne oddanie z tą datą. Ba nawet pocztą przysłali mi książeczkę honorowego dawcy. Więc 22.02 pójdzie kolejna dawka dedykowana dla Rafiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNA INFORMACJA

Okazuje się, że Rafi potrzebuje jednak przeszczepu szpiku kostnego. Dzisiaj (02.02.2013 sobota) w Instytucie Hematologii w Warszawie (Ursynów) organizują dzień otwarty dla potencjalnych dawców szpiku kostnego. Cała procedura jest darmowa i dobrowolna. Dzień otwarty trwa do godz. 13.00.

Jeżeli zgłosi się nas więcej, to zwiększy się prawdopodobieństwo znalezienia genetycznego blliźniaka dla Rafiego.

Oczywiście każdy może w trybie indywidulanym zgłosić się do dowolnego ośrodka zajmującego się zbieraniem chętnych do przeszczepu. CEO podawał wcześniej link do rejestracji online.

W iminiu Iwony zapraszam wszystkich chętnych na dzień otwarty na Ursynowie.

Pozdro

Edytowane przez KRACHOL

Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo.

Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

 

Moja NeoNówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam wszystkim serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Rafcia.Nadal przebywa w szpitalu, jest właśnie po pierwszej chemii , dostaje codziennie krew i płytki.Był u mnie w odwiedzinach Piotr z Edytą z Włocławka i udało nam się oddać krew na potencjalnych dawców i przy okazji przebadać się bo w IHiT był akurat dzień otwarty.Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję w imieniu całej rodzinki.

Edytowane przez rafizacisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IHiT od czwartku jestem codziennie, mój Ojciec teraz tam leży. Chętnie wpadnę do Rafiegio. W sobotę rano było sporo ludzi, to cieszy. Ja muszę się jeszcze podleczyć, na razie mam cięć i igieł dość.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy i koleżanki akcja krew dla Rafizacisze ciągle trwa. Dziś oddałem kolejne 450ml i pozyskałem 5 kolegów którzy dedykowali swoją krew dla Rafała. Nasz Rafi od poniedziałku ma kolejną chemię. KTO MOŻE NIECH ODDAJE KREW, pomoże jemu albo komuś innemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie znalazłam "edit" więc piszę pod postem (sorry!).

 

Czy dla Rafizacisze krew nadal jest potrzebna? Bo jak nie, to oddam dla Mongo; w poniedziałek-wtorek wybieram się do RCKiK.

Edytowane przez Pchła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...