Skocz do zawartości

Jak powstaje nowy Aventador


samonek4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fascynujące jak powstaje sprzęt AGD. Moją pralkę też tak robili?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Szkielet z włókna węglowego, byle dzwon i do wyrzucenia cały samochód.

 

 

Bo to nie jest samochód do jeżdżenia tylko do "mania" i lansowania się przed dziwkami jaką to furę masz w garażu.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkielet z włókna węglowego, byle dzwon i do wyrzucenia cały samochód.

 

To auto jest do jezdzenia a nie do rozbijania, to raz, dwa, to jak sie nie umie jezdzic, to sie nie jezdzi, a trzy, to byle szczyl napewno go nie rozbije, bo nie bedzie go na niego stac, no chyba, ze motongiem w niego przydzwoni, lub kaszlakiem.

 

Wdupiemialbym czy po dzwonie bedzie do wyrzucenia. MA jechac i tyle.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS riderze widzę, że żyjesz w przeświadczeniu, że starsi lepiej prowadzą od młodych. Zaskoczę Cię przykładem i nieskromnie powiem, że ja teraz(mając lat 21) prowadzę 10 razy lepiej niż mój ojciec który zrobił z 500tys km więcej ode mnie i jeździ od 30 kilku lat, a mimo to nie zna podstawowych zasad prowadzenia samochodu i ma okropne, nieodwracalne, stwarzające niebezpieczeństwo nawyki. No i niestety jest przekonany, że jest absolutnie odwrotnie.

 

Co do Lambo - żal mi posiadaczy takich aut, boją się dać gazu, bo koło ucieknie i się auto porysuje. Ja to muszę mieć sprzęt którym nie będę bał się położyć na pedale gazu kiedy tylko będę chciał.

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu jeździ koleś lambo i mu nie żałuje gazu, lecz ogólnie masz rację, że zwykle kierowcy takich samochodów zamulają niemiłosiernie.

Już był jeden taki co nie zamulał(Zientarski)... To nie jest samochów do jazdy po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...