Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Rinas za te foty! Wszystko tutaj ładnie widać, a wtedy w emocjach to ciężko było by spamiętać.

Czyli właśnie crashe oraz sety znacznie ograniczyły w tym przypadku szkody.

 

P. S. Zbiorniczek płynu hamulcowego z przewodem do pompy też miałeś z tego K1 1000?

 

Poza tym Stary, szacun. Z kilku powodów, wiesz o co cho. A foty mega, tyle że ni ma techniki skoro takie gleby wychodzą ;) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy motocykl torowy bedzie glebil wiec niema sie czym przejmowac , do r6 zazloz sobie dekle woodcrafta , a co do wahacza to chyba najtansza czesc wymienna bo ponizej 100$ all day long , wiec niema sie co przejmowac srubkami i mocowaniami bo mialem pourywane w k4 -> big deal... :laugh:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak wahacz będzie przetarty z dziurą na wylot.

Przy takim szlifie który zrobił by dziurę w wahaczu nakładki pewnie nie za wiele by dały.

 

Rinas, jest jakiś odczuwalny efekt po owinięciu kolektorów i dolotu tą taśmą termoizolacyjną? Malowałeś to czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie wahacze są tanie, kompletnie nie zdawałem sobie z tego sprawy, dzięki Szramer. Są tańsze niż komplet osłon na nie :blink: .

No to w sumie wiem już wszystko, dziękuję Panowie!

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rinas, jest jakiś odczuwalny efekt po owinięciu kolektorów i dolotu tą taśmą termoizolacyjną? Malowałeś to czymś?

 

To już pytanie do Madafaki :) tak kupiłem

 

Zbiorniczek płynu hamulcowego z przewodem do pompy też miałeś z tego K1 1000?.

 

Zbiorniczek i przewód - od Prędkiego, tak samo jak i wiertarka żeby dziury porobic :) trytytki, power tape moje :) a korki od szampana żeby wbic jako zabezpieczenia kierownicy żeby w nocy sędziowie zawodów w stanie upojenia podbili przegląd - pewnie od jakichś mega-szbkich zawodników którzy strzelali szampanem w okolicach podium :D

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego pszęta wahacz w serwisie ponad 8000 PLN więc gdybym nie miał zapasu to bym na bank zainwestowałw osłony :)

 

A co do rolek to róbcie jak chcecie. Ja mam doświadczenia takie a nie inne, wiec nidgy więcej już ich nie zamontuje...

 

Szramer a mógłbyś podać jakieś namiary na sklepy internetowe jesli masz (często zdarza się, że mają taniej niż na stronach producentów)? Na ebay mały wybór i praktycznie tylo chicken hawk jest. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to ja z innej beczki w "międzyczasie"...

 

Ktoś jeździł w kombi SPYKE? Znalazłem ciekawą opcję na kombi ze skóry kangura - SPYKE DEVIL KANGAROO - cena całkiem ok, perforacja, jednoczęściowy... coś ktoś może powiedzieć?

 

Delikatnie się wtrącę bo wątek już dawno się zmienił.

Używam w/w kombinezonu. Jak dla mnie rewelacja. konkretna skóra! co prawda skóra na ramionach wydaje się wiotka ale ogólnie kombinezon super. Cały tors perforowany, Twardy,wzmacniany garb, mocne protektory barków. Zaliczyłem szlifa w Białej, kombiak lekko się przytarł ale nic po za tym. Bardzo trwały!

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie oprócz dynotechu kupię gąbkę do zbiornika?

Dam Ci swoją, ja tego gó...a nie będę wkładał do baku, bo raz już na lawecie wracałem przez brak wachy, która mi się skończyła... w połowie winkla. Cudowne uczucie, ale nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...