Skocz do zawartości

Wymiany przed sezonem :)


Zwierzak_675
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, to w ogóle koców nie kupuję - zaoszczędzę na nowe, profi naklejki.

To już lepiej lejki dolotowe, podobno dają przyrosty mocy do 15 KM (tylko producent zapomniał dopisać, przy jakim silniku i może chodzić o jednostkę napędową F-16).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,

mam jakiś tam plan rewitalizacji mojej księżniczki:

- łożyska kół (wymienione)

- sprzęgło (tarcze) (nigdy nie wymieniane)

- olej

- płyn hamulcowy

- woda zamiast płynu

- klocki tył

- tarcze przód + klocki

- świeczki

- zawory (ustawione)

 

i ewentualnie wlasnie do konsultacji :

 

- sprężynki do sprzęgła

- łożyska główki ramy ( moto ma 40 tys - nie wymienialem jeszcze , mam go od 37 tys)

 

Czy o czymś zapomniałem ?

Rozumiem zapał do jazdy, ale po co podstawowe czynności serwisowe, które nawet w drogowym motocyklu trzeba wykonywać żetelnie, wymieniać w osobnym temacie w dziale sportu moto???

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo może ty trzymasz swoją kozę w krzakach chłopaku na mrozie:)

 

Moje tarcze już zaczeły na nitach "pykać" - więc myśle ,że to już ich czas.

 

Jeśli walenie gruchy w innym temacie nie przeszkadza a tu pije w oczy panów moderatorów to proszę usunąć.

 

I kolego Theodorze RZetelnie :) to sie staram przygotować do sezonu.

Tutaj niewygodne fakty też znikają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zaglądał do skrzyni bo przy wymianie oleju trochę wiórek poszło i korzystając z okazji zajrzał głębiej? Czasem może bardziej opłacać się rozgrzebanie tego co się ma zamiast wymiana silnika wkrótce potem. Uwierz Limo, takie rzeczy się zdarzają.

 

Ale pewnie kolega Zwierzak po prostu ma chęć dołączyć do Profi ekipy, jest na najlepszej drodze. Co razi ogół, jak słusznie zauważył. Kolego, jak masz np. koce, to się nie przyznawaj - to jest czynnik powodujący, że będziesz postrzegany jako outsider, wyjęty spod prawa, wyznawca własnych zasad. Staniesz się społecznie nieakceptowalny. Strażnicy Teksasu wkrótce Cię dopadną.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zaglądał do skrzyni bo przy wymianie oleju trochę wiórek poszło i korzystając z okazji zajrzał głębiej? Czasem może bardziej opłacać się rozgrzebanie tego co się ma zamiast wymiana silnika wkrótce potem. Uwierz Limo, takie rzeczy się zdarzają.

 

O zdecydowanie, zgadzam się z tym, tylko Zwierzak sprawia wrażenie osoby nadgorliwej, co częściej przynosi więcej szkody niż pożytku (bez urazy :) ).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...