Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fantom, niby tak, a z drugiej strony trochę szlag trafia, że tytuł może przejść przed nosem kolesiowi, który nie dość, że kręci najlepsze wyniki, to podkręcił cały cykl mistrzostw do tego stopnia, że jest co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig był dla mnie zaje.... Komisja słusznie postąpiła z podzieleniem tego wyścigu na dwie części (dobrze zareagowała na niemoc dostawcy opon czy nawierzchni toru). Bardziej kolejny raz Honda dała du... niż Espeleta i spółka. Nie ma co biadolić że to czy tamto. Trochę szkoda mi tylko Marqueza, mogli go i innych kolesi potraktować troszkę łagodniej i nie dawać od razu czarnej flagi tylko karę przejazdu przez pit.

Chłopak na mnie zrobił kolejny raz dobre wrażenie bo po zjeździe poszedł się przebrać wziął prysznic i wrócił wyluzowany z uśmiechem na twarzy (kamera to pokazała jak wchodził, kto oglądał to widział). Chłopak się nie stresuje, jeździ bo to kocha i się tym bawi i nawet jak nie zdobędzie mistrzostwa to nie będzie płakał i obwiniał wszystkich bo i tak za rok lub w innych latach pozamiata. Szacun dla niego.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z Rossim, nie można zdobyć 9 tytułów stresując się co wyścig i robić tylko dobrą minę do złej gry. Każdy z nas wie jak działa stres. Marquez wiele razy powtarzał że jazda sprawia mu wiele przyjemności i się tym bawi i tak to rzeczywiście wygląda ale masz rację to jest moja ocena i ja tak to widzę nie jestem MM więc 100% nie można być tej teorii pewny.

Pewnie jego ojcie bardziej się stresuje i jest obsr... co wyścig niż on ale tacy są ojcowie sam bym tak reagował ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

..a mnie sie wydaje,ze Honda trochę ściemnia z ta winą zwalając na ekipę.

moje pierwsze odczucia były takie,ze MM chyba szykował się do objechania Lorka po zewnętrznej i jak zauważył ,ze Lorek zjeżdża do boksów to się mocno zawahał i aż lekko zakołysał na motongu.... mało tego na jednym z poprzednich okrążeń widziałem na tablicy MM tka samą ilość okrążeń do zmiany jak u Lorka..chyba jednak młodzian dał ciała :-) ... co nie przeszkodzi mu w wygraniu następnych dwóch wyścigów :-)

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda prezentuje nowe urządzenie w swojej RCV. Oto lap counter

 

BXKqJodIQAAlBya.jpg

 

:D

 

Dobre :laugh:

 

Bridgestone dał d... z oponami, a teraz dziękuje zespołom za profesjonalizm...Żarty chyba...

 

http://uk.eurosport.yahoo.com/news/australian-grand-prix-bridgestone-wants-australian-test-140812493--spt.html

 

Zawodnicy o oponach i braku testów:

 

http://uk.eurosport.yahoo.com/news/motorcycling-riders-say-bridgestone-damaged-motogp-144758566--spt.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że komisja podjęła jedyną słuszną decyzję w tej sytuacji. Przecież nie mogli odwołać rundy. Po prostu taka skala amatorszczyzny na tym poziomie nie przystoi. Jeśli nowa nawierzchnia jest tam prawie od roku to prawdopodobnie i Bridgestone i Dunlop mieli jakieś info z WSBK to raz, ale pewnie jakieś samochody też jeździły na ich oponach i też musieli zauważyć różnicę. Ale jak to w korpo, prawa ręka nie wie co robi lewa, ale efekt skali jest taki że kolos jakoś się toczy do przodu :)

 

@nezka - na wrzucanym tu video nie widać tablicy MM z info o zjeździe - jest tablica Pedrosy, jest Lorenzo, a Marqueza nie ma. Obstawiam że nawet tacy szpeje jak ci trzej muszą mieć wyraźnie na tablicy pokazane co i jak, a nie sami liczyć ile jeszcze kółek.

 

Teraz ploty :)

MatMax - te twoje psychoanalizy :) Co pokazuje prawdziwe emocje Marqueza? Gdy reaguje na gorąco tuż po zejściu z motocykla i rzuca wkurzony ochraniaczem czy po dłuższej chwili, po prysznicu i wskoczeniu w pachnącą koszulę HRC w pełni świadomy że ma obok siebie kamerę? No bardzo proszę. Oczywiście każda jego reakcja jest usprawiedliwiona - to on najwięcej stracił w niedzielę, chociaż mam wrażenie, że kara była tak surowa właśnie dlatego że przytrafiło się to Marquezowi. I tak ma dużą przewagę, i tak prawdopodobnie zdobędzie tytuł. Poza tym - jemu łatwiej to przełknąć, bo mimo licznych upadków nie stracił nawet jednego wyścigu a Lorenzo i Pedrosa tak. Z Rossim to samo - czy prawdziwy Vale to ten, który okładał pięściami Biaggiego na schodach poza zasięgiem kamer czy ten który uśmiechał się do kamery na konferencji 7 minut później :) No jak można nie widzieć, że to spektakl niezłych aktorów jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantom ja to widzę w ten sposób, Ty i reszta może myśleć inaczej, macie do tego prawo.:) Możecie myśleć i mówić że robią to pod publikę itp. :) Pierwsza reakcja jest zrozumiała i każdy z nas tak by zareagował ale ważne jest jak potem się człowiek zachowuje. W życiu prywatnym jest tak samo pod wpływem pierwszych emocji wypalasz nagle ni z gruchy ni z pietruchy potem dopiero idziesz po rozum do głowy i mówisz sobie po co mi to było itp. :) ale nie ważne Ty myślisz inaczej ja inaczej i to jest fajne bo każdy ma swoje zdanie, a jak jest naprawdę, tak jak pisałem wcześniej to ani Ty ani ja nie wiem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pedagogicznego punktu widzenia ;) idealizowanie idoli jest dobre i pożyteczne przy wychowywaniu dzieci i nastolatków. Ja już wyrosłem. To nie są zarzuty z mojej strony - to są ludzie z krwi i kości. I z emocji - zarówno udawanych jak i autentycznych :)

 

Lorenzo czyta forum, mówię wam :)

 

994944_10151699735155811_191270884_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Fantom jesteśmy na różnym poziomie, ja jeszcze nie wyrosłem. ;)

Nikt nie twierdzi że masz jakieś zarzuty itp.

Widać że lubisz ze mną dyskutować,;) Ja się cieszę, że odbywa się to na pokojowych warunkach, każdy ma swoje zdanie i każdy z nas to szanuje. Oby tak dalej. :)

Co do tego incydentu Vale z Biaggim, było ostro, tylko raz V46 widziałem w takim stanie, a czy wiecie dla czego ? ;)

Jakiś filmik ?

Chamskie zachowanie wymaga takiego postępowania jakie zastosował wówczas młody V46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...