Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mick wiemy, że bywa ciężko zostać obojętnym ... ale odpuść ;) , z tą dwójką nie wygrasz, ba, nawet się nie wybronisz, a już tym bardziej w temacie MotoGP ;) . Obstawiam, że raczej bardzo nieliczni (jeśli w ogóle) traktują poważnie te zarzuty.

 

 

TERAZ NA TEMAT:

 

O co chodziło z tą sprawą z Marquezem, bohaterstwem (?) i wyborem opon? Którego wyjazdu to dotyczyło? Wyścig był w pełni suchy z tego co widziałem. W ten weekend śledziłem wszystko na wyrywki niestety.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick powiem tak, dla mnie ogólnie jesteś spoko i fajnie że tu wpadasz i coś piszesz i mam nadzieję że tak będzie. Poza tym ja Cię nie obrażam tylko przekazuje spostrzeżenia tego przed TV, a czy jest tylko dwóch tylko którzy tak myślą to nie wiem nie jestem bogiem żeby to stwierdzić.

Co do tego że jesteś zapatrzony w 46 to sory ale jakoś nie chce mi sie w to wierzyć jakoś przez te prawie 6 lat tego nie odczułem dodam że nie jestem do Ciebie uprzedzony bo nigdy Cię nie spotkałem na mojej drodze życia ani też nikt mnie nie próbował przekonać do tego żebym sobie o Tobie takie zdanie wyrobił. Mam swoje zdanie i to są moje spostrzeżenia. Pozdrawiam.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko jasne, dzięki. No faktycznie, sucho to nie było :) , dziwi trochę taka napinka na FP3, skoro już po FP1 Marquez był tak wysoko, aby spokojnie dostać się do Q2. Tor wyglądał suchy w tym miejscu, pewnie opony za bardzo wychłodzone przez mokre partie.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Czy Rossi wygrał po 46 rundach ? Nie chce mi sie sprawdzać ale chyba tak jest. :)

Marquez jest szalony ale ja go już uwielbiam za to, jak pewnie większość z Was. Tylko tacy zawodnicy są czy tez będą w przyszłości WIELKIMI mistrzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dobrze ze Rossi wreszcie wygrał... chociaż dla mnie największym bohaterem był Lorenzo... jeszcze nigdy mu tak nie kibicowałem...

ale trzeba być harpaganem aby z taką kontuzją tak jechać... juz myslałem ,ze dopadnie Marqueza..szkoda.. ale dla mnie to on wygrał.

Brawo Lorenzo!!!

pozdrawiam

nezka


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sikor - młody jesteś, więc niewiele do szczęścia Ci potrzeba. Ja zwracam uwagę na szczegóły, bo cenię profesjonalizm - w każdej dziedzinie.

 

@Mick - prawdę mówiąc, nie bardzo mnie interesuje, którego zawodnika lubisz, a którego nie cierpisz. Jako dziennikarz/komentator, nie powinieneś stwarzać wrażenia, ż kogoś lubisz/nie lubisz. Tego wymaga profesjonalizm tego zawodu.

Nie musisz "gadać jak katarynka" - chwile oddechu mogą się przydać obu stronom :).

Przynajmniej nie popełniaj błędów językowych, proszę...

 

Za to lubię Twoje plotki z paddocku :) i personalnie nic do Ciebie nie mam.

 

Chciałeś konkretne przykłady. Jeszcze jeden: nie - "co by nie zrobił", a - "co by zrobił" :).

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś konkretne przykłady. Jeszcze jeden: nie - "co by nie zrobił", a - "co by zrobił" :).

Witam.

..już staje się to nudne... co wyścig zawsze ktoś się przypierdoli do komentatorów... jakby to było najważniejsze... komentarz jest tylko tłem..lekkim uzupełnieniem tego co widzisz... plotki, ciekawostki których się nie chce szukać po necie ... resztę każdy widzi.

jak widzę większość tu nie pierwszy raz ogląda wyścigi więc niech każdy sobie komentuje jak chce..

@ Piórko... nie spinaj się tak, nie myli się tylko ten co nie żyje... a jak juz nie mozesz słuchac Micka ..na pilocie jest taki przycisk z przekreślonym głośniczkiem..naciśnij.

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa - Dominika, teraz już rozumiem, dlaczego tak bronisz Micka :laugh:.

 

 

Nie, po prostu bronię zdania, że nie ma dziennikarza uniwersalnego i nieskazitelnego. Jednocześnie to oznacza, że każdy, kto wykonuje ten zawód ma za obowiązek samodoskonalenie się, co już pozostawiam do osobistej refleksji Mickowi.

Ja tam nie mam żadnego problemu z jego komentarzem - podoba mi się.

 

 

 

No i nawiązując do wypowiedzi Fantoma: "Przecież to są cyborgi, którzy cisną zawsze do końca i jak zwalniają tzn. że coś się stało albo z ciałem albo ze sprzętem albo się popełnia błąd gdy inni jadą bezbłędnie."

- dokładnie! Nie zapominajmy, że zawodnikami kieruje nie tylko wola walki, ale masa pisemnych zobowiązań, obecne kontrakty i te, które mogliby podpisać. To jest cała polityka Dorny. To, kto zajmie jakie miejsce w stawce determinuje zaistnienie pewnych mechanizmów.

 

 

 

 

Edytowane przez Domiiniika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam chłopaki tak. Napisałem posta jako moje spostrzeżenia jako kibic z przed TV a nie zarzut do Micka. Napisałem że poza tą jedną sprawą (czyli niechęcią do V46) jest wszystko ok.

Mick zalogował się odpisał (wyjaśnił czy obojętnie jak to nazwiesz Twoja sprawa). Potem pojawiacie się Wy wielcy adwokaci Micka i piszecie np. trzy posty nie na temat o głupotach, (pewnie na tych 44stronach jest Waszych takich postów 30%) pytam się po co zaśmiecasz temat) . Mick jest dorosły i potrafi sam odpowiedzieć na pytania i to doskonale robi i szacun dla niego. Jak Ci to przeszkadza nie czytaj tego wyłącz kompa nie loguj się żeby tak naprawdę nie zaśmiecać temat albo robić dodatkowej spinki. Pewnie Yuby ty jesteś Bogiem i wiesz doskonale że nasza wiedza MotoGp to 1%.

Temat jest ogólnie o MotoGp, komentarz jest bardzo ważną sprawą dla widza, kibica itp. Macie doskonały przykład jak oglądacie eurosportPL. Ostatnio pisałem że oglądałem superpool WSBK obraz ok. komentarz z wyścigu kolarskiego Tur de Franc. Po prostu porażka. Tak samo z obrazem masz HD i zwykły obraz co wybierasz- wiadoma sprawa obraz w super jakość z komentarzem jest tak samo. Jeszcze raz napiszę chłopak jest dorosły i potrafi (i robi to doskonale) sam się bronić czy też odpowiadać na pytania, potrafi również przyjąć krytykę, pewnie się przy tym też dużo uczy bo pisał wiele razy że następnym razem się postara i będzie lepiej i jeszcze raz wielki szacun dla niego, a Wy czasami wyglądacie jakbyście chcieli mu ……. już nie napiszę gdzie wejść.

Pozdrawiam panów.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komentarz to mam tylko tyle do powiedzenia że Adam Badziak ma mega talent do tego... Naprawdę aż miło się słucha tego. Mick momentami jest jak Szpakowski :) trzeba normalnie ściszać do zera... Ale to tylko komentarz. Tylko.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...