Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, fajnie - oby ich tam Dani jutro pozamiatał i dążył stale do majstra :) Szkoda Bena - chyba to już jego koniec z MotoGP, coś się z nim dziwnego dzieje, przyciąga do siebie tego pecha i nieszczęścia.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benowi tak, jakby już nie chciało się walczyć... Fakt, że jeśli gromadzi się tyle pecha, co on, to może sygnał, że lepiej dać sobie spokój. Ale szkoda go.

 

A Marquez - więcej szczęścia niż rozumu. Pewnie utwierdził się w przekonaniu, że jednak jest nieśmiertelny. A VR46 znów nie ułatwił sobie zadania takimi kwalifikacjami. Za to kask super - chętnie sobie taki kupię :).

 

Co do komentarza: bardzo dobry pomysł z tym Twitterem. A dla hejterów zakładki - słuchaliście Badziaka? :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie taka formuła kwalifikacji nie leży Vale, jednak myślę, że jutro będzie bardzo groźny. Mam też cichą nadzieję, że Dani nie wygra jutro - choć nie będzie to łatwe ponieważ aktualnie prezentuje genialną formę.

 

Cieszyłby mnie sukces Cala - pierwsze miejsce byłoby w sam raz. Co do Bena - do wygrywania wyścigów jest potrzebna doskonała dyspozycja fizyczna jednak jeszcze ważniejsza jest głowa i jestem przekonany, że w głowie Spiesa tkwi problem. Prawdę mówiąc nie wierzę w jego powrót na szczyt w klasie MotoGP, Ben powinien wykonać krok w tył i rozpocząć od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dani w tym sezonie jest zaprogramowany. Vale, no cóż, może się jeszcze uczy tego moto, Dovi - szacun bo to przecież Ducati. Mój ulubieniec Ben.... przykre. Jutro obstawiam

1. Dani

2. Jorge

3. Marquez

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z taką formą kwalifikacji super sprawa, dużo emocji, Rossi kompletnie sobie z tym nie radzi, jeszcze robi podstawowy błąd i holuje za sobą zawodników.

Kolejny raz od piątku Vale i jego mechanicy nie zrobili za dużego postępu, coś tam nie funkcjonuje, za to Dani w piątek fatalnie, a w sobotę taki postęp że szok.

Jutro obstawiam

1.Jorgr

2.Vale

3.Dani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tak obstawiam jak użytkownik @wolnemiasto, czyli ;)

1. Dani Pedrosa - mój idol za którym bardzo trzymam kciuki ;)

2. Jorge Lorenzo - prezentuje bardzo dobre tempo i jedynie złe ustawienia motocykla bądź jakiś pech może Mu przeszkodzić ;)

3. Cal Crutchlow lub Marc Marquez - trudno stwierdzic, który z zawodników uzupełni podium. Cal Crutchlow reprezentuje bardzo dobre tempo, zaś Marquez jak zwykle jest nieobliczalny, ponieważ szybko się uczy i nie czuje strachu ;) Obu zawodników bardzo lubię także niech stanie na podium lepszy ;)


Może i nie jestem fanem Valentino Rossiego, ale ten zawodnik to legenda wyścigów MotoGP i nie skreślałbym go w walce przynajmniej o podium, gdyż ma bardzo duże doświadczenie, ducha walki (wg. mnie jeszcze go ma) i co najważniejsze zwykle w wyścigach lepiej Mu idzie ;) Bez VR MotoGP nie będzie już miało tego samego klimatu, więc chciałbym aby chociaż raz ten zawodnik zgarnął pierwsze miejsce (i teraz jest okazja, Jego ulubiony tor) ;)

Co do kasku to nie jestem sympatykiem zbytnim marki AGV, ale tak jak użytkowniczce @piórko bardzo spodobało mi się malowanie kasku Rossiego i nie wątpliwie taki garnek w tym malowaniu bym sobie zakupił, jeśli odłożyłbym wystarczającą ilość gotówki :D

Edytowane przez PeterQ

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi pedał :biggrin:

 

Moje "ciche" bety były takie: 1. Lorenzo, 2. Marquez, 3. Crutchlow, w 3/4 wyścigu myślałem, że idealnie się wstrzelę, ale jednak gleba Marqueza .... szkoda młodziaka.

 

Najciekawsze znowu Moto3, walka na centymetry, ehh...

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sikor - bez urazy, sam jesteś pedałem! Pogadamy, jak zdobędziesz chociaż Mistrzostwo Polski.

 

Żal mi Rossi'ego, ale prawda jest taka, że gdyby lepiej się kwalifikował, to nie wdawałby się w takie przepychanki z Bautistami czy Barberami. Cóż, dziś jestem mega zawiedziona, ale nadal wierzę w Valentino. O majstra będzie niezwykle ciężko (nie ma się co oszukiwać), ale wierzę, że w końcowej klasyfikacji na pudle będzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...