Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwy bo Dani Pedrosa i Maverick Vinales wygrali ;) Najlepsi zawodnicy według mnie i zawsze im kibicuję ;)

 

 

A z Lorenzo coś stało się nie dobrego...Myślałem, że to on będzie faworytem do wygranej, lecz popełniał mnóstwo błędów i nie najlepsze tempo... Pewnie problemy z motocyklem.

Tak czy siak, ważne że Dani wygrał i tylko to się liczy ;) Jak utrzyma formę do końca sezonu to zgarnie tytuł :D

Edytowane przez PeterQ

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby suzuki było konkurencyjne. Nigdy nie było.

 

Fakt nie odnosiło najlepszych wyników, ale teraz prototyp Suzuki ma być całkiem innej konstrukcji i w rzędowej czwórce ;) Także może to się zmienić ;D

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to się potoczy w dalszej części sezonu. Czy Pedrosa dalej będzie w tak dobrej formie. W sumie to zaczynam mu kibicować po trochu. Bo jakby nie patrzeć niech by w końcu ten tytuł miał. :)

ale za to co za jazda Scotta Reddinga! no i Cal'a Crutchlow'a!

Crutchlow jak dla mnie był bohaterem dzisiejszego wyścigu.

Dzieci należy trzymać z dala od internetu. Od dzieci internet głupieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem F1. Przed niedzielnym wyścigiem w Monte Carlo w studio był Grześ, Badziak, Zientar i analizowali Motogp.

Czy kuwa nie może być takiego studia przed każdym wyścigiem Motogp, pomieszczenie jest, fachowcy są Motogp przecież to jak F1 tak samo prestiżowe, najwyższa półka. Widzów też jest chyba więcej niż przed F1, bo w F1 mało się dzieje, no może przesadziłem, mniej jest manewrów wyprzedzania, a to kibic kocha najbardziej.

Zbliża się wielka runda jedyna w swoim rodzaju Mugello to jak Monza w WSBK.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem F1. Przed niedzielnym wyścigiem w Monte Carlo w studio był Grześ, Badziak, Zientar i analizowali Motogp.

Czy kuwa nie może być takiego studia przed każdym wyścigiem Motogp, pomieszczenie jest, fachowcy są Motogp przecież to jak F1 tak samo prestiżowe, najwyższa półka. Widzów też jest chyba więcej niż przed F1, bo w F1 mało się dzieje, no może przesadziłem, mniej jest manewrów wyprzedzania, a to kibic kocha najbardziej.

Zbliża się wielka runda jedyna w swoim rodzaju Mugello to jak Monza w WSBK. :)

co do Zientara to z niego się już robi taki "gawędziarz"...

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że w ten wikend będzie mała sensacja i na pole posytion będzie jeździec Ducati. Wydaje mi sie że Ducat jednak zrobił mały krok do przodu, a już w zeszłym roku dobrze to wyglądało na tym torze. Pamiętamy sensacyjne trzecie miejsce Barbery(fakt że się podpiął za kimś jak kręcił ten czas) i piąte miejsce V46 na suchym (walczył do końca o trzecie miejsce) z tylko 11 sekundową stratą do lidera.:)

Teraz, tak jak pisałem jest postęp w stajni Ducati więc powinno być lepiej.

Jest długi wikend mam zamiar wszystko oglądnąć (np.piórko może wpadniesz do mnie, grill, piwko 50cali ekran w full HD):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...