Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :)

 

Chyba moja codzienność jest bardziej szara od tutaj piszących, bo ten wyścig, jak zresztą większość rund GP, był dla mnie ciekawy. Z drugiej strony, chyba mniej się nudzę na co dzień od innych, bo to disowanie i hejtowanie Lorenzo wydaje mi się strasznie naciągane. A może to po prostu dlatego, że nie odmawiam pacierza pod plakatem Vale w domu? ;) Przecież strzelił żółwia z Młodym na zjazdowym kółku i już na konferencji powiedział, że ostatni zakręt to jego błąd. A że machał wqrwiony na gorąco po incydencie albo był zasępiony przed i na konferencji? Widocznie słaby z niego aktor, a jak widać do pełni szczęścia widzom z forum potrzebne jest profi aktorstwo, że o nieskazitelnej polszczyźnie nie wspomnę ;)

 

Ujęcia w zwolnionym tempie są przepiękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Chyba moja codzienność jest bardziej szara od tutaj piszących (...)

 

+

 

 

Jednak tak jak Limo pisze, żółwik był z Pedrosą, tak samo zresztą jak obściskiwanie się z Danim na pudle :D . Kurdę, to było słabe w całym tym kontekście :D . No cóż, tak jak pisałem, dzieje się :) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tu chodzi przecież o to, że Lorenzo to żaden mistrz, bo zamiast się szczerze uśmiechać do kamery i napisać dla MM wiersz pochwalny dał się ponieść emocjom i machał ręką i miał smutną minę. Nie ma w sobie pasji i w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tu chodzi przecież o to, że Lorenzo to żaden mistrz, bo zamiast się szczerze uśmiechać do kamery i napisać dla MM wiersz pochwalny dał się ponieść emocjom i machał ręką i miał smutną minę. Nie ma w sobie pasji i w ogóle...

 

A to płaczek jeden ;)

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tu chodzi przecież o to, że Lorenzo to żaden mistrz, bo zamiast się szczerze uśmiechać do kamery i napisać dla MM wiersz pochwalny dał się ponieść emocjom i machał ręką i miał smutną minę. Nie ma w sobie pasji i w ogóle...

Tacy są mistrzowie!

Kto oglądał ostatni wyścig f1 w 2010 (chyba) gdzie Alonso przez pół wyścigu nie mógł się uporać z Pietrowem aby go wyprzedzić, i co było dalej?, po wyścigu bardzo gestykulował do Pietrowa, zapewne chodziło mu oto dlaczego on go nie przepuścił, skoro ON walczył o tytuł....

dalej... Vettel... miał pretensję, że (nie pamiętam kto był dublowany) nie zjechał mu na odcinku ostrych esek ...

 

Valentino nie jest lepszy....

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crutchlow jeździ fenomenalnie... Bardzo lubię tego zawodnika przede wszystkim za charakter - mówi to co myśli i nie ukrywa tego ;) No i to Mu po nie kąt szkodzi :)

 

Chociaż czy ja wiem? Mick mówił, że Crutchlow prawdopodobnie być może rozmawia z DUCATI bo Ciabatti czy jak on ma (chyba nowy szef DUCATI Corse) zna dobrze Cala. DUCATI być może poprawi swoje motocykle w GP i problemy znikną, a wtedy Crutchlow będzie na bardziej konkurencyjnej maszynie niż YAMAHA w zespole Tech3.

 

 

A tak apropo jakie odczucia po dzisiejszych kwalifikacjach?

Ja w Moto3 stawiam na mojego faworyta - Mavericka Vinalesa... Ma bardzo dobre tempo i na pewno w wyścigu nie odpuści

W Moto2 w końcu wywalczył pole position Nakagami - ja obstawiam właśnie jego lub może Rabat się jeszcze w wyścigu weźmie w garść i zrobi "porządek" :D
W MotoGP bardzo kibicuję Daniemu Pedrosie o czym wiele razy pisałem i bardzo bym chciał, żeby to on wygrał wyścig. Myślę, że złe wyniki z kwalifikacji są skutkiem wywrotki... Tak czy siak Pedrosie będzie bardzo ciężko przebić się przez tylu zawodników (z tego co pamiętam będzie startował z 6 pozycji)...
Osobiście myślę, że mimo to że Marquez ma dobre tempo to Jorge wyciągnął wnioski i na pewno już nie da się tak wyprzedzić Marcowi... A Lorenzo słynie z niesamowicie równego tempa, więc stawiam na niego :)

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez lubie cruthlowa i dlatego nie zycze mu ducata- nie w motogp w wsbk da rade. Natomaist jesli to ma byc warunek do zostania w krolewskiej klasie to niech jezdzi na wloskiej masyznie....

 

Ja dokadnie mam takie same zdanie jak Ty, ale DUCATI w Le Mans pokazalo sie z dobrej strony = Dovizioso 3 w kwalifikacji. Byc moze to kwestia toru o czym wspominal Mick, ze DUCATI nie ma takich problemow w Le Mans, gdyz po prostu sa dlugie proste, a zakrety sa bardzo wolne. A moze DUCATI wyciaga wnioski i poprawia swoje motocykle i pod koniec sezonu beda juz konkurencyjne? Nie jestem fanem DUCATI, raczej kibicuje YAMASZE i HONDZIE, ale wyscigi bylyby ciekawsze....

 

A moze Crutchlow rozmawia z SUZUKI, ktore wraca do MotoGP, to byloby chyba najlepsze dla niego wyjscie.

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę kolejny raz brak postępu Rossiego z pierwszego treningu gdzie było naprawdę wszystko całkiem, całkiem. Mick powiedział że mechanicy (cały sztab) Lorenzo sprawdzili tyle ustawień jak nigdy dotąd i widać postępy, a u Rossiego dupa.

Na rozgrzewce wszyscy jeżdżą a Rossi zjeżdża i przekłada koła z jednej maszyny na drugą (Adam dokładnie tak to było). Coś tu nie funkcjonuje dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bronić Rossiego ale trzeba pamiętać, że mimo wszystko panowie Lorenzo i Rossi są w innym punkcie wyjściowym. Co by nie mówić Yamaha dla Vale jest nowym motocyklem a Lorenzo dosiada jej już od kilku lat w między czasie zmieniono pojemność.

MotoGP to rywalizacja najlepszych zawodników na najwyższym poziomie i minimalne różnice mogą sprawić, że jesteś lub nie ma cię na szczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...