Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie, Ducati to niszczyciel talentów ... Miejmy nadzieję, że Crutchlow dostanie fabryczną Yamahę lub Hondę w satelickim zespole na przyszły rok, a potem oby się Suzuki ogarnęło z konkurencyjnym prototypem i dało mu miejsce w fabrycznej ekipie.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Yamahay para Jorge- Vale to idealna para (pod względem wyników jak i mediów).

Cały czas zastanawiam się dla czego ten chłopak tyle pije i narzeka. Jest dobry na bardzo dobrym motocyklu, bił nie raz hondy czy fabryczne Yamahy (myślicie że na gównianym sprzęcie by coś on zwojował, myślicie że ma aż taki mega talent).

On myśli że przyjdzie do fabrycznej Y i pozamiata sezon. Chłopakowi nie brakuje niczego do zwycięstwa (oprócz jednego powtarzalności i zimniej głowy) jest szybki w treningach w kwalifikacjach a w wyścigu popełnia od czasu do czasu błędy np. spójrzcie na ostatni wyścig jechał koncertowo ale na koniec prawie przyp... w Marqueza głowa prawie nie wytrzymała tak samo w Barcelonie uślizg przodu za mocno się podpalił na początku, było takich wiele sytuacji w tym i w zeszłym sezonie. Żeby być mistrzem należny być mega powtarzalnym. Moim zdanie nie powinien robić głupich ruchów i zostać w Teh3 a nie przechodzić do Ducati żeby tak jak Sikor napisał zniszczyć jego talent.

Ducatem potrafił śmigać tylko Stoner i to na dodatek tylko w latach 2007-2008 potem było coraz gorzej nawet z nim.

Dla mnie taki Espargaro zasługuje na coś fabrycznego, chłopak na tym CRT wyprawia cuda. Bautista jest porażką życiowym i on powinien zrobić miejsce dużo lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj spytam, bo gdzie indziej. :)

 

Czy ktoś z forumowiczów był już na rundzie motogp (gdziekolwiek) i wie czy bilety można kupić też na miejscu (sprzedaż online już zamknięta)? A jeżeli tak to o ile jest drożej/taniej niż wcześniej kupując przez neta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka razy w Brnie i zawsze kupowałem bilet na miejscu. Nie było problemu z biletami nawet jak było jednego roku ponad 140000 kibiców. Nie wiem jak na innych rundach ale Brno to potęga dla mnie najlepszy tor w kalendarzu MotoGp.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko VVVVVVVVVVV46 się liczy :) :)

Vale gooooooooooo !!!!!!!!!!! :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Chciałem jutro mieć urlop żeby oglądać wszystko ale dup... nie wyszło. Szkoda że nie ma powtórek wieczorem tak jak kiedyś to było.

Na Pedrosę to raczej nie będzie mocnych, on tam się czuje jak ryba w wodzie, zawsze był mocny na Sachseringu, nie skłamię chyba jak napiszę że to jest jego najmocniejszy tor.

Ciekawe czy Yuby tam już jest.

Bradl troszkę mnie rozczarowuje w ty roku ale to jego domowa runda więc może coś więcej pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorenzo wali high side'a i bije w połamany obojczyk :(

 

http://www.crash.net/motogp/news/193443/1/red_flag_after_lorenzo_fall_in_fp2.html

 

 

UPDATE: Tweet from MotoGP.com: "Initial tests show damage to titanium plate in [Jorge Lorenzo's] left shoulder - could need further surgery."

 

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po dzisiejszym upadku - wraca do Barcelony na kolejna operacje, zapowiedział także, że tym razem nie zobaczymy go do momentu pełnego powrotu do zdrowia.

 

Oznacza to dłuższą przerwę i powrót dopiero na GP w Brnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...