Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

Ja powinienem przyjechac w niedziele pod wieczor.

 

Co prawda zerknalem tylko kilka stron wstecz ale chyba nikt nie poruszyl tematu, tego co zabieramy ze soba, a co nie ma sensu zeby zabierali wszyscy. Tak jak zestaw naprawczy, apteczka, klucze itp., zeby zaoszczedzic troche miejsca.

 

I do tego jade w taka trase pierwszy raz, wiec moze ktos poradzi co powinienem zabrac, a o czym moge nie pomyslec. Zarowno do motocykla jak i dla siebie.

Albo moze czego nie brac? Tam pewnie beda sakramenckie upaly, wiec pewnie na dlugi rekaw nie ma sensu czegos brac. A spiwor brac? czy wystarczy takie przescieradlo do spiwora, noce chyba tez tam beda cieple?

 

P.S.

Dzis lece na kilka dni do Barcelony i nie bede mial pewnie dostepu do neta. Wracam we wtorek.

 

Marcin

Edytowane przez xKotx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz warkot nie koniecznie silnika to mogę Cię adoptować wtedy namiot będzie zbędny.

Śpiwór koniecznie( typ kołdra najlepszy), nawet w niepewnych hotelach się przyda, a w chłodne dni to lepszy niż nie jedna dziewczyna.

Klucze, masz chyba serwisówkę. Zestaw naprawczy do gum, wskazany.

Kuchenka turystyczna by się przydała i zestaw korytno wodopojowy.

Apteczkę mam ja, ale dobrze by było jak by były dwie.

Napewno nie należy brać ze sobą teściowej czy zrzędliwej kobiety.

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak usunąć jeden pojedynczy post ?

Chyba sie nie da

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...