Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja zgrywam filmiki i zdjęcia na twardziela . Tylko 300 GB :banghead: Widać że ostatnio Mikołaje każdemu pod choinkę kamerki dali :rolleyes: Ciekawy tylko jestem kto to obrobi

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niecale 3 tygodnie lece z ekipa w ilosci ja + 2 kunie ( moze 3) na Bałkany , czas 14 dni - kierunek morze czarne w rumuni ( Vana Veche na 3 dni) i pozniej 5 dni w Bułgarii nad morzem (Primorsko albo Ahtopol )

Jako ze jedymy ze Szczecina i trasa dojazdu podzielona jest na 3 dni , po 2 dniach mamy nocleg w Sibiu i tu zaczyna sie problemik , ja chcialbym zobaczyc i Transalpine i Transfogarska , ale po drodze do Bulgarii pasuje nam tylko Transfogarska . Koles ktory jedzie, byl rok temu na innym moto i mowi ze Transalpina jest slaba , bo duzy ruch i korki , a ja z tego co sie doszukalem , wnioskuije ze jest odwrotnie. A co wy sadzicie ? Upierac sie na Tranalpine , czy po drodze przejechac Transfogarska ? Najchetniej poswiecil bym 1 dzien z noclegiem w Sibiu, na Objazd obydwu tras , ale nie jade sam i poki co jest 2 glosy do 1.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie są świetne pod warunkiem, że nie jedzie się przez nie w weekend bo wtedy faktycznie jest masakra. My w zeszłym roku zrobiliśmy obie dzień po dniu, ale dało by rade w jeden dzień. Najlepiej atakować alpine od północy, póżniej drogą E81 powrót i Fogaraską również od północy - coś takiego http://goo.gl/maps/aMut7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na miejscu :rolleyes: Dzięki Dudi za info o jeziorze, było naprawde łane ale brak jakiego kolwiek dostępu :biggrin:

Wczoraj, jadąc jakieś 2h za wami, przed granicą czeską, złapał nas niedobry madziarski policjant i doj....aałł 80 ojro :angry:

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z jeziorami norma :D No to niezła pamiątka na koniec wycieczki :-( Mnie z Adim nie zatrzymał bo poprostu nie zdarzył :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na miejscu :rolleyes: Dzięki Dudi za info o jeziorze, było naprawde łane ale brak jakiego kolwiek dostępu :biggrin:

Wczoraj, jadąc jakieś 2h za wami, przed granicą czeską, złapał nas niedobry madziarski policjant i doj....aałł 80 ojro :angry:

kilka nocy nad tym jeziorem spędzałem i jest tam bardzo fajnie, tylko trzeba było objechać od drugiej strony- jest tanie pole namiotowe i fajne kąpielisko a nawet można na dziko się rozłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, napisz nam tu szybciutko co wgl się tam u Ciebie stało

 

 

na jakim modelu Virago jechał w ubiegłym roku Robert???

myślę czy by czegoś podobnego dla Olki nie kupić

Z tego co pamietam to Robert jeździ na Yamaha XV 750 Special

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 14.08 lecę do Grecji na 2 tyg to mnie nie bedzie. Adres wkleje jak wrócę do domu

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 16-18 sierpnia to dobry termin żeby zjechać się gdzieś koło Łodzi i wymienić filmami i fotkami ????

Pablo daj znać jak z tymi domkami o których mówiłeś

tutaj masz linka z cenami domków i opisami co gdzie i jak :

http://www.mmlodz.pl/373574/2011/6/1/kapieliska-w-lodzi--arturowek--ceny-oferta-jak-dojechac-mapa-obiektu-informator?category=news

albo opcja w Bronisławowie " U Łysego " ( niedaleko Borek gdzie byliśmy rok temu )

http://www.wodnikbronislawow.pl/wodnik/

namiot + 2 osoby + parking strzeżony dla 2 moto = 51 zł .

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz linka z cenami domków i opisami co gdzie i jak :

http://www.mmlodz.pl/373574/2011/6/1/kapieliska-w-lodzi--arturowek--ceny-oferta-jak-dojechac-mapa-obiektu-informator?category=news

albo opcja w Bronisławowie " U Łysego " ( niedaleko Borek gdzie byliśmy rok temu )

http://www.wodnikbronislawow.pl/wodnik/

namiot + 2 osoby + parking strzeżony dla 2 moto = 51 zł .

Gadałem trochę z Adim czy by tego nie przełożyć na termin forumowego spotkania we wrześniu

Jako że Ja na tym spotkaniu będę (jest ono organizowane na campingu Tramp w Toruniu), a Adi mówił że może się przejechać.

Poza tym możliwe że będę kupował motocykl z okolic Rybnika to bym podjechał przy okazji z dyskiem zgrać sobie fotki i filmiki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...