Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

te rezerwacje to są do bani i nie wiem po co ??? to nie jest szczyt sezonu i miejsc dla 6-7 osób można znależć pewnie w każdym ośrodku gdzie się tylko chce . Ostatnio byłem na takim spotkaniu motocyklowym gdzie było zarezerwowanych z 20 miejsc a dojechało 5 osób i trzeba było płacić za reszte :-(

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak deklarowałem ja planuję jeden nocleg bo w piątek wieczorem wracam z zagranicy i nie zdążę tego dnia na spotkanie ale dojadę następnego tj. w sobotę

 

jacekj dokładnie, tylko Ty pisałeś że będziesz tylko na jedną noc i zaznaczyłem to na liście

wszyscy inni pisali się na dwie noce, więc jeżeli teraz ktoś zmienia zdanie to mojej w tym winy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na Toruń 10-12 Maja
1. Pablo
2. Dudinozor
3. Foresst + Olka
4. Wiesław2158
5. Marcin z KRK
6. Majki
7. Jacekj (jedna noc 11-12 maja)
cube304 Pisał że też może się wybierze ale żeby nie rezerwować dla niego miejsca

 

wszyscy potwierdzają swoją obecność ????

Edytowane przez foresst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesława i Majkiego nie bedzie . Ja jestem w piątek i w sobotę wieczorem sie urywam

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Panów

 

Wiesława i Majkiego nie bedzie . Ja jestem w piątek i w sobotę wieczorem sie urywam

nie wiem jak reszta ekipy się do tego odniesie ale jak dla mnie bardzo nie ładnie ze strony osób które się wykruszyły

Jeżeli będzie trzeba zapłacić za wasze miejsca to Ja osobiście dziękuję za taką znajomość...

Tak jak napisał Adrian, może uda się jakoś dogadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jest w końcu, dwoje się wykruszyło całkowicie ?

No to synki, zapodejcie zarys drogi bom ciekow :rolleyes:

Dziś w ramach treningu przed długa trasą zrobiłem 500km-ów i myślałem że mi pewna część ciała odleci :biggrin:

Muszę też coś zrobić z amorami żeby mniej kołysało, bo od darcia stopkami w zakrętach dostaję palpitacji serca, a to w moim wieku niezbyt wskazane :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu odpaliłeś sprzęta bo słyszałem, że cieżko z czasem miałeś.

Trasa mniej więcej taka jak podałem dwie strony temu http://goo.gl/maps/eCC9Z . Opcja taka jak ostatnio- czyli bardzo duzo nie planujemy. Mapa do mapnika i ogień :) Spotkanie 30 czerwca w Rybniku, 1 Lipca chcemy dolecieć pod Plitvickie, a pożniej już na spokojnie w dół magistralą adriatycką, dalej wybrzeżem Albania, meteory Grecja (najdalej na poludnie wysunięty punkt naszej trasy) i wracamy przez jezioro Ohrydzkie, MNE srodlądowo, jakieś zwiedzanie Bośni. W trakcie jakis 2-3 dniowy odpoczynek, zależny od tego ile alkomat pokaże- a Forest jest w formie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan jest taki że jedziemy :D a gdzie jedziemy wyjdzie w praniu :D

żartuje oczywiście wstępny zarys trasy powstał i mam nadzieję że wszyscy dobrze się bawili :)

do zobaczenia w lipcu ;) tzn w czerwcu :)



https://www.facebook.com/Motopodroze?ref=hl

są fotki ze spotkania w Toruniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Go Pro 3 w moich rękach

bójcie się!!!

Jeszcze Adrian kupi i będzie z kamerą wśród zwierząt :P

 

Pablo jaką masz pojemność karty w swojej kamerce??? i ile filmu ci się na nią mieści???

chyba mam 2 karty po 32GB ale dokładnie nie pamiętam . Pamietam tylko że jak od rana kręciłem praktycznie non-stop to ok 14 w Tokaju na stacji musiałem zrzucać na twardziela bo karta była pełna . Które Go Pro masz ? :clap:

 

mnie dzisiaj wzięło i na zakupy się wybrałem a'propos wyjazdu . Zakupiłem latarkę czołową , jaśka samopompujacego się ( wreszcie się wyśpię :D ) i zmówiłem rękawiczki na upalne dni .Także to czego mi zabrakło na Rumunii już mam :icon_razz: Aha i jeszcze kurier wreszcie dostarczył deflektory dla mojego "potfura" :crossy:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrną trójkę ;)

i tak zapewne nie wykorzystam jej wszystkich możliwości na maksa dlatego odpuściłem sobie czarną

w sumie wystarczyła by mi dwójka ale trójka jest sporo mniejsza i lżejsza dlatego wygrała ;)

wczoraj dokupiłem trochę mocowań a dziś dwie karty 32gb tak że się zbroję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...