Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem kilka relacji z wypraw na Bałkany, jeśli chodzi o Rumunię, w każdej relacji był deszcz w górach. Możliwość przemoknięcia na motocyklu trochę spędza mi sen z powiek. :)

Edit: No może bardziej chodzi o to że ciuchy mogą nie wyschnąć do następnego dnia.

Edytowane przez cube304

Suzuki DL 650 AK8 matte black

Yamaha WR 250 F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka relacji z wypraw na Bałkany, jeśli chodzi o Rumunię, w każdej relacji był deszcz w górach. Możliwość przemoknięcia na motocyklu trochę spędza mi sen z powiek. :)

Edit: No może bardziej chodzi o to że ciuchy mogą nie wyschnąć do następnego dnia.

Ty lepiej pomyśl jak się nie usmażyć a nie jak nie zmoknąć :D i tutaj należałoby wkleić fotkę Krzycha w bokserkach na motorze na granicy rumuńsko-bułgarskiej i zdziwioną minę celnika :eek: :biggrin:

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroja (ochraniacze na siatce) daje rade, na upaly goraco (sic!) polecam :)

ciekawe jak się sprawdza podczas gleby, mi się zdaje że siatka pęka i protektory uciekają...

 

Przeczytałem kilka relacji z wypraw na Bałkany, jeśli chodzi o Rumunię, w każdej relacji był deszcz w górach. Możliwość przemoknięcia na motocyklu trochę spędza mi sen z powiek. :)

Edit: No może bardziej chodzi o to że ciuchy mogą nie wyschnąć do następnego dnia.

 

a czytałeś naszą ??? u nas nie padało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://4bikes.pl/held-kurtka-tropic-tekstylna-p-5232.html ja na korpus chce cos takiego kupic.

 

Forest moze w gorach nie padało, ale kto siedział pod pokrowcem razem z motocyklem ? :D

 

Pablo ma racje wiekszym zmartwieniem bedzie upał niz deszcz- oczywiscie jezeli nie nastapia jakies anomalia pogodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopcy , nad czym dumacie :rolleyes: protektory, buzery, ochraniacze, a przecież na takiej Transalpinie to raczej byłby potrzebny spadochron bo gdzie niby chcielibyście się ślizgać( no chyba że na śniegu :biggrin: ). Powiem tak, tylko mądra głowa was uchroni. Kiedyś wyje....łem orła w zakręcie na ostrych kamieniach jadąc tyko w krótkich spodenkach i co...... i nic ani rysy, innym razem jadąc w prawie profesjonalnym ubranku miałem spotkanie z autobusem- rezultat prawie żem sie zabił, skończyło sie na złamanej piszczeli i strzałce :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://4bikes.pl/hel...lna-p-5232.html ja na korpus chce cos takiego kupic.

 

Forest moze w gorach nie padało, ale kto siedział pod pokrowcem razem z motocyklem ? :D

 

Pablo ma racje wiekszym zmartwieniem bedzie upał niz deszcz- oczywiscie jezeli nie nastapia jakies anomalia pogodowe.

 

ojojoj była masakra :D

 

Chopcy , nad czym dumacie :rolleyes: protektory, buzery, ochraniacze, a przecież na takiej Transalpinie to raczej byłby potrzebny spadochron bo gdzie niby chcielibyście się ślizgać( no chyba że na śniegu :biggrin: ). Powiem tak, tylko mądra głowa was uchroni. Kiedyś wyje....łem orła w zakręcie na ostrych kamieniach jadąc tyko w krótkich spodenkach i co...... i nic ani rysy, innym razem jadąc w prawie profesjonalnym ubranku miałem spotkanie z autobusem- rezultat prawie żem sie zabił, skończyło sie na złamanej piszczeli i strzałce :blink:

zapomniałeś dodać ze autobus poszedł do kasacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jeden : nie zaczynaj z autobusami :D Ale tak jak Krzychu mówi jak sie nie ma w głowie to żadne ochroniacze nie pomogą

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...